Pro Astro - Profesjonalny horoskop sukcesu Profesjonalny horoskop sukcesu

Dane do logowania Panel logowania

Wyszukiwarka

Strona główna / Czytelnia / Artykuły / Co to jest Astropedagogika?

Co to jest Astropedagogika?

foto: Agata Dąbrowska http://gagatkizagatki.wordpress.comAstropedagogika bywa nawet kluczem do harmonijnego wychowania dziecka i przełamania problemów. Jednak jej podstawowym zadaniem jest podpowiedzieć rodzicom jak wychowywać swoje dziecko, jakich błędów wychowawczych uniknąć. Dzięki niej rodzice mają szansę popracować nad własnymi słabościami oraz otworzyć swoje granice na tyle, by stworzyć dziecku możliwie najlepsze warunki do rozwoju osobistego. Dzięki analizie horoskopów rodziców oraz ich dzieci, zyskujemy dodatkowe wsparcie w tej pięknej sztuce, jaką jest wychowanie.
ASTROPEDAGOGIKA jest dziedziną łączącą w sobie dwa obszary wiedzy: astrologię i pedagogikę podmiotowości. Ma ona na celu lepsze poznanie możliwości człowieka, twórczy i wszechstronny rozwój osobowości, zapobieganie problemom wychowawczym oraz ich rozwiązywanie, a także otworzenie się na nowe perspektywy życia bez sztucznych ograniczeń.

Astrologia jest wiedzą, która może przynieść ogromną radość, spokój i głębokie zrozumienie otaczającego świata. Wraz z pedagogiką tworzą wspaniały duet przełamujący dotychczasowe spojrzenie na wychowanie dzieci.

Nie chodzi o to by sobie coś astrologią uprościć, by kogoś usprawiedliwić, ale właśnie zrozumieć i poczuć o co w życiu każdego człowieka tak naprawdę chodzi. Astrologia to nie wyrocznia, układ planet nie przesądza o naszym losie, to jedynie doskonały sposób, by nazwać nienazwane, by odkryć nieodkryte. Ale zaraz... zaraz... To nie żadna magia, ani czary! Astropedagogika, to rewelacyjny sposób na usystematyzowanie wiedzy o sobie i swoich najbliższych. To podpowiedź jak najlepiej wykorzystać swoje możliwości, jak żyć szczęśliwie, ale także co jest nie tak, skąd się biorą problemy i co pomoże je rozwiązać.

ASTROPEDAGOGIKA otwiera granice i daje nową jakość życia naszym ukochanym dzieciom. Pozwala im na twórczy rozwój już od pierwszych chwil, pomaga odkryć swoje powołanie, zobaczyć szanse, ale także zagrożenia, uczy rodziców właściwej, ufnej postawy w stosunku do rozwoju własnego dziecka.ZDJĘCIE: Agata Dąbrowska, Gagatkizagatki - polecam!

Autorką artykułu jest_______________________________________
Olga Gieraga astrolog, astropedagog, właścicielka tego serwisu.
Oprócz bloga na tej stronie, prowadzi  Blog Astrologia dla opornych, gdzie publikuje materiały do samodzielnej interpretacji horoskopu i odpowiada na liczne pytania Czytelników. Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Astrologów Biznesowych (ISBA)
Aby komentować artykuł musisz być zalogowany!

Polecam