Pro Astro - Profesjonalny horoskop sukcesu Profesjonalny horoskop sukcesu

Dane do logowania Panel logowania

Wyszukiwarka

RSS BLOG

Pusty bieg Księżyca w 2014 roku - Kalendarz i 7 wskazówek

Kalendarz okresów pustego biegu Księżyca może być bardzo przydatnym narzędziem dla każdego z nas. Należy go jednak stosować rozsądnie, poszerzając wiedzę astrologiczną o znajomość własnego horoskopu i bieżących układów planetarnych. Wszystko po to, by nie dać się uwieść złudnemu poczuciu, że mając taki Kalendarz to my już cały wszechświat trzymamy w garści lub nie wpaść w sidła na przykład prokrastynacji (chorobliwego odwlekania), czy nie utracić poczucia wewnętrznej spójności i wewnątrzsterowności.

Poniżej publikuję na każdy miesiąc Kalendarz okresów pustego (inaczej: próżnego, jałowego) biegu Księżyca w 2014 roku oraz podaję siedem wskazówek jak rozsądnie korzystać z podanych dat. Zestawienia wykonuję za pomocą programu ZET 9 GEO (www.zaytsev.com).
Zegar i kalendarz nie powinny przysłaniać faktu, iż każda chwila życia
jest cudem i tajemnicą.

Robin S. Sharma


W podwórkowym rozumieniu astrologii utarło się zrzucać winę za własne niepowodzenia na tranzyty upierdliwego Saturna, a oczekiwać na nagrodę od hojnego Jowisza, zapominając, że w ostatecznym rozrachunku to sami wymierzamy sobie nagrody i kary własnym zachowaniem, w myśl zasady, że każda przyczyna ma swój skutek w przyszłości, czy raczej każda akcja ma swą reakcję. Myślenie życzeniowe niczego za nas nie załatwi, przeczekiwanie pustego biegu Księżyca także. Jeśli sytuacja, czy projekt nie są zgodne z pozostałymi cyklami planetarnymi w naszym horoskopie, pusty bieg Księżyca nie uchroni nas przed konsekwencjami podjętych decyzji. Kiedy to piszę, wydaje mi się to tak oczywiste, że aż zgrzytam zębami :-) ale zostawię to zdanie tak "w razie czego" ;-)

Robiłam wiele "doświadczeń" z pustym biegiem Księżyca w minionych latach, sprawdzając różne sytuacje, u różnych osób, w różnych firmach - na poważnie i z przymrużeniem oka (ha! czasem wiele ryzykując ;-)

Z całą pewnością ton sukcesu lub porażki podczas pustego biegu Księżyca wyznaczają pozostałe cykle planet, w odniesieniu do horoskopu urodzeniowego lub horoskopu firmy. Kiedy ma być sukces i widać to w analizowanym horoskopie, Księżyc nie zaszkodzi, nawet jałowy. Kiedy zbieramy żniwo swoich wcześniejszych zaniedbań, czy chcemy na siłę przepchnąć projekt, który jest dla nas taki cenny, a jednak do końca nieprzemyślany - manipulacja pustym biegiem Księżyca na niewiele się zda. To jest jak chwilowe uchylanie się przed odpowiedzią za plecami kolegi, kiedy za moment i tak będzie nasza kolej, by wykazać się wiedzą.

Pusty bieg Księżyca NIE jest odpowiedzialny za nieudane negocjacje, rozmowy o podwyżce, czy niefortunny rozwój naszego projektu. Przyczyna leży w podjętych (lub nie) przez nas działaniach, naszym podejściu do sprawy, przygotowaniu, zaangażowanych osobach itp. Opisuje to cały nasz horoskop, a nie wyrwany z kontekstu Księżyc. W ostatnich latach udało mi się sprawdzić wiele sytuacji zarówno codziennych, jak i zawodowych oraz kluczowych, najwyższej wagi wydarzeń, spotkań, obietnic, czy pomysłów. Dlatego poniżej zamieszczam kilka wniosków, które wyłoniły się podczas tych obserwacji. Zachęcam do własnych obserwacji, testowania i dzielenia się wnioskami.


Jak stosować kalendarz pustego biegu Księżyca?Jeszcze raz powtórzę: pusty bieg Księżyca to jeden z bardzo wielu astrologicznych wyznaczników sukcesu. Kierowanie się wyłącznie pozycją Księżyca jest jak trzymanie amuletu w dłoni, zamknięcie oczu i czekanie na cud. Każdy rozsądnie myślący człowiek najpierw przeanalizuje fakty, a dopiero potem odniesie je do astrologii, by zyskać pewność, że idzie dobrą drogą, czy zaplanować działanie we właściwym czasie lub znaleźć dla siebie dodatkowe wskazówki. Jeśli liczysz na magiczny wpływ planet, które mogą Ci w życiu coś załatwić, szybko zorientujesz się, że te horoskopy nie działają, a astrologia jest przereklamowana ;-)


******
INFORMACJA DLA WTAJEMNICZONYCH UŻYTKOWNIKÓW INTERPRETACJI ASTROLOGICZNYCH ;-)
Jeśli chcesz mieć pewność, że dostrzegasz wszystkie elementy bieżącego układu, chcesz wiedzieć, czy Twój pomysł ma szansę na sukces lub jak się przygotować do spotkania, które Cię czeka, zamów moją usługę KRÓTKIE PYTANIE, SZYBKA ODPOWIEDŹ - porada astrologiczna (LINK). Odpowiem na Twoje pytanie telefonicznie lub mailowo, rozwieję wątpliwości, a Ty uzyskasz wyczerpujący obraz rzeczywistych możliwości, które opisuje w danej chwili horoskop.

******


Poniżej zamieszczam

PUSTY (PRÓŻNY, JAŁOWY) BIEG KSIĘŻYCA W 2014 ROKU:
VOID OF COURSE MOON
Warszawa, Polska
(kliknij każdy miesiąc, aby otworzyć plik powiększony w nowym oknie)


STYCZEŃ 2014


LUTY 2014MARZEC 2014


KWIECIEŃ 2014

MAJ 2014
CZERWIEC 2014LIPIEC 2014SIERPIEŃ 2014WRZESIEŃ 2014


PAŹDZIERNIK 2014


LISTOPAD 2014


GRUDZIEŃ 2014


PRAWA AUTORSKIE
Jeśli kopiujesz tekst lub wstawiasz Kalendarz na swoją stronę, podaj autora i źródło, dziękuję.
Olga Gieraga
tel. 501 34 1234

____________________________________________________________________________
ZDJĘCIE: fotolia.com © alphaspirit
Obliczenia horoskopu zostały wykonane w programie astrologicznym ZET9 GEO
(darmowy program astrologiczny do ściągnięcia ze strony autora na www.zaytsev.com)


Aby komentować artykuł musisz być zalogowany!

Polecam