Pro Astro - Profesjonalny horoskop sukcesu Profesjonalny horoskop sukcesu

Dane do logowania Panel logowania

Wyszukiwarka

RSS BLOG

Zalecenia podczas retrogradacji Wenus

Hrabia Siergiej Aleksiejewicz Wroński, w niedawno wydanym w Polsce, kolejnym, XI tomie Astrologii Klasycznej, porusza temat tranzytów Merkurego i Wenus. Omawia szczegółowo tranzyty przez znaki, domy i co nigdzie nie spotykane - jednocześnie w aspektach do urodzeniowych planet. Takie podejście pomaga adeptom astrologii znaleźć klucz do dokonania - kluczowej w interpretacji - syntezy wielu czynników w horoskopie.
Astrologia Klasyczna Wrońskiego, wydana nakładem Wydawnictwa Ars Scripti-2, jest niezwykle cenną skarbnicą wiedzy, spisaną na podstawie wieloletnich badań Autora i Jego Uczniów. Hrabia był zwolennikiem astrologii naukowej i marzył o powrocie tej dziedziny na wyższe uczelnie.
Tom XI, do kupienia w sklepie internetowym Wydawnictwa, zawiera wiele istotnych wskazówek, dotyczących właściwego "wykorzystania" tranzytów, w tym również retrogradacji Merkurego i Wenus. Poniżej, garść cennych rad od Hrabiego Wrońskiego na ten temat:


Przy retrogradującej Wenus NIE zaleca się:

Przy retrogradującej Wenus ZALECA SIĘ:Wszystkie tomy, wydaje Wydawnictwo ARS SCRIPTI-2, pod redakcją techniczną i w tłumaczeniu z rosyjskiego Alli Chrzanowskiej. Do kupienia w sklepie internetowym www.as2.pl w dziale Książki ---> Astrologia. POLECAM
_________________________________________________________________
ZDJĘCIE:
Astrologia klasyczna, tom I - XII, Hrabia Siergiej A. Wroński, wydawnictwo ARS SCRIPTI-2
www.as2.plAby komentować artykuł musisz być zalogowany!

Polecam