Pro Astro - Profesjonalny horoskop sukcesu Profesjonalny horoskop sukcesu

Dane do logowania Panel logowania

Wyszukiwarka

RSS BLOG

Przyszłość w horoskopie - prognozy astrologiczne

Czy można odczytać przyszłość w horoskopie?Otrzymałam w mailu zapytanie o to, czy w ogóle jest możliwość odczytania z horoskopu przyszłości. Jedni mówią, że nie, inni, że tak - sama mam w zakresie swoich usług "Horoskop na przyszłość". Jak to więc jest naprawdę?  Dochodzę do wniosku, że dokładność astrologicznego opisania przyszłości jest odwrotnie proporcjonalna do czasu, w jakim tę przyszłość rozpatrujemy. To znaczy, że im bliżej naszych czasów – tym dokładniejszy opis, im dalej – tym bardziej ogólny, a w zasadzie tendencje rysujące się w przyszłości.


Myślę, że niedobrze jest próbować z horoskopu odczytać dokładne szczegóły przyszłości, że np. 29 października 2015 o godzinie 13.45 będzie miało miejsce konkretnie opisane wydarzenie. Jak ułożyć sobie życie? - horoskop na przyszłość.A jeśli ktoś szuka odpowiedzi na tak szczegółowe pytania, to raczej powinien zgłosić się do psychoterapeuty, a nie do astrologa.

Interpretacja horoskopu ma ściśle określone reguły, choć jest wiele różnych "szkół" interpretacyjnych. Polega to jednak zawsze na odczytaniu symboliki zapisanej w horoskopie za pomocą planet i innych elementów.

Każdy symbol w horoskopie ma swoje znaczenie, ale w połączeniu z innymi nabiera nowych cech, czasem lepszych, a czasem gorszych.
To zupełnie tak jak w życiu. Bo horoskop wspaniale odzwierciedla życie. Wielowymiarowo. Także przyszłość. Ale tak jak w życiu masz wiele możliwości zareagowania w danej sytuacji, tak właśnie opisuje to horoskop: nie jednoznacznie, a wielowymiarowo. I tak jak w życiu: w zależności od tego co wybierzesz i zdecydujesz zrobić - taką przyszłość i konsekwencje wydarzeń opisze horoskop. Czasem idziesz po linii najmniejszego oporu, a czasem dokładasz wszelkich starań, by maksymalnie dużo osiągnąć.

Szczegółowe opisanie życia za 20 czy 50 lat chyba mijałoby się z celem. Życie zmienia się bardzo mocno wraz z odkryciem każdego nowego wynalazku. Czy ktoś, nawet 30 lat temu, mógłby przewidzieć dzisiejszy biznes w sieci komórkowej czy internetowej, a dziś ten np. w sieci teleportacyjnej za kolejnych 20 lat? ;-) No zapewne niedokładnie. Natomiast mógłby opisać to jako nowoczesny biznes, coś czego jeszcze nie ma lub dziś wydaje się nieosiągalne, prawie nierealne.

A więc - moim zdaniem - dokładność astrologicznego opisania przyszłości jest odwrotnie proporcjonalna do czasu, w jakim tę przyszłość rozpatrujemy. Im bliżej naszych czasów - tym dokładniejszy opis, im dalej - tym bardziej ogólny opis, a w zasadzie tendencje i sformułowania typu: w tym okresie przełom w dziedzinie finansów osobistych, a w tym zmiana miejsca zamieszkania lub daleka podróż, w jeszcze innym rozwód lub kontrakt biznesowy z istotami pozaziemskimi ;-))) Co uważam, że i tak jest bardzo dużą podpowiedzią na daleką przyszłość.

Analiza horoskopu w przyszłości, którą wykonuję, polega więc na obserwacji przeszłych, bieżących i przyszłych ruchów planet w odniesieniu do Twojego horoskopu, a następnie analizie podjętych do tej pory przez Ciebie działań oraz dostrzeżenia ich skutków w przyszłości. To także obserwacja tego co może się wydarzyć, ale bez żadnych szczegółów, bo nie da się jednoznacznie ustalić wszystkich szczegółów i okoliczności wydarzeń.

Każdy człowiek jest inny. Każdy ma wolną wolę, inne doświadczenia i własne decyzje na swoim koncie. W identycznych sytuacjach jest wiele możliwości zachowań. Ktoś mając szansę wystąpić w telewizji skorzysta na tym i zrobi błyskawiczną karierę, a ktoś inny w tej sytuacji schowa się w cieniu, bo czuje, że świat mediów nie jest dla niego. A przecież można powiedzieć, że taką miał w życiu szansę! Prawda?

Kiedy wybrać sie w podróż dookoła świata?Inny przykład. Także ktoś w pewnym okresie życia będzie topił smutki w butelce, ktoś inny nawróci się i zwiąże się z jakimś ruchem religijnym, a jeszcze ktoś, kto dysponuje zasobnym portfelem kupi sobie łódź i popłynie w podróż dookoła świata. Ja opiszę to w każdy znany mi dziś sposób, zapewne także jako okres wyobcowania, kontaktu z wodą i głębokich przemyśleń, wspomnę o zagrożeniu uzależnieniem, ogromnej intuicji, łatwowierności, ale jak widać przejawów danej sytuacji może być wiele. Bo wszystko zależy od okoliczności oraz podjętych przez Ciebie decyzji w przeszłości.

Dlatego Prognozy astrologiczne, których interpretacji dokonuję, nie zaplanują życia w każdym szczególe.
Taki horoskop jest jednak bardzo cenny, bo daje pełny obraz tendencji w przyszłości, ujawnia szanse i możliwe zagrożenia, podpowie kiedy podjąć akcję, a kiedy wstrzymać się lub uporządkować swoje sprawy.
Jest to horoskop, który pomoże zaplanować życie, ale go nie przeżyje za Ciebie. To nie recepta, a raczej klucz - do wielu drzwi, nie jednych i ostatecznych. To poszerzenie własnych granic.

Wybierając te horoskopy, wypełniasz zawsze dodatkowo Ankietę wstępną, w której pytam o Twoje plany na przyszłość. W mojej analizie odpowiadam na Twoje pytania, ale również przedstawiam co się wydarzy z mojego, czyli astrologicznego punktu widzenia. Podpowiadam czy i kiedy zaistnieje możliwość realizacji Twoich planów. Jednocześnie sugeruję co ponadto widzę, a czego jeszcze nie dostrzegasz, by w przyszłości, kiedy pojawi się okoliczność - móc skorzystać z niej w pełni świadomie lub przytomnie zareagować na ewentualne kłopoty.

Horoskop na przyszłość, prognoza astrologiczna jest o tyle wartościowa, że znając swoje możliwości, można połączyć elastycznie różne scenariusze na życie w zależności od sytuacji jakie się pojawią lub zdecydować się na jeden najlepszy i sukcesywnie go rozwijać. To duże wsparcie w późniejszym życiu, zawsze w chwilach zamętu można się do tego odnieść i przeanalizować sytuację z jeszcze innej perspektywy.

Zawsze powtarzam moim Klientom, że astrologia w ogóle nie byłaby potrzebna, gdybyśmy od dzieciństwa nauczyli się świadomie żyć i obserwować swoje życie oraz mieli odwagę robić to, co nam w duszy gra. Ale to zależy już od rodziców i naszego otoczenia, później od nas oraz całej historii i wielu innych okoliczności.
Dziś jest tak jak jest. Żyjemy szybko, z dnia na dzień łapiąc okazje, nie mamy czasu na rozmyślania, ani obserwację znaków, jakie daje nam życie. A szkoda.

To co mogę dla Ciebie zrobić jako astrolog, to podejrzeć Twoją przyszłość i otworzyć Ci granice, tj. granice, w których żyjesz. Mogę poszerzyć Ci perspektywę widzenia, otworzyć Cię na własny rozwój oraz nowe możliwości, a także przestrzec przed błędami, które możesz w przyszłości popełnić.PROGNOZY ASTROLOGICZNE, HOROSKOPY NA PRZYSZŁOŚĆ, KTÓRE MOŻESZ ZAMÓWIĆ:

Jeśli masz pytania - napisz do mnie maila - służę pomocą
Olga Gieraga

Aby komentować artykuł musisz być zalogowany!
Komentarz został dodany 24-10-2008, 21:53 przez Wojtek

Myślę, że prognoza typu: "w sierpniu 2010 czekają Cię duże zmiany w życiu partnerskim" to dużo bardziej profesjonalna (i uczciwa!) porada, niż "poznasz bruneta wieczorową porą". Nikt odpowiedzialny nie będzie podawał szczegółów, chyba że jest jasnowidzem. I klienci też muszą być na to przygotowani, że astrolog to nie wróżka. pozdrawiam Wojtek S.

Polecam