alexey_arkhipovsky_horoskop

Alexey Arkhipovsky – horoskop muzyka

Mam pisać, że genialny? Że każdy kawałek jest wart posłuchania (Youtube)? Tak. Jest. Ale zamiast czytać i analizować horoskop muzyka, najpierw posłuchaj jak gra. I popatrz jaki ma z tego fun, ile zabawy, jaki uroczy kontakt z publicznością. Dopiero potem zerknij poniżej w horoskop, żeby potwierdzić jak planety odzwierciedlają ten talent.

 

Jak wygląda horoskop muzyka?

Przedstawiam tutaj kosmogram muzyka, a nie pełny horoskop, ponieważ nie znam Jego godziny urodzenia. Obliczenia są więc wykonane na godzinę 12 w południe.

W horoskopie Alexeya, Mars znajduje się w znaku Wagi. Jest to symbol wyrażania siebie poprzez sztukę, piękno, szukanie w swoich działaniach kojącego, harmonizującego przekazu. Wiele osób ze świata muzyki ma w swoich horoskopach właśnie Marsa w Wadze. Są to na przykład: Whitney Houston, Maria Callas, Eminem, Freddie Mercury, Elvis Presley, John Lennon.

Do tego Księżyc/Jowisz koniunkcja. Tak ważna, kiedy idzie o łączność z publicznością. Do której obecnie „uśmiecha się” tranzytujący Jowisz/Uran – a więc świat oraz internet zwracają na Niego uwagę. To symbol dobrego PR-u, sympatycznego odbioru przez słuchaczy, popularności.

Ponadto trójkąt syntetyczny: Słońce w Byku, w opozycji do Neptuna oraz trygonie do Urano/Plutona. Byk jest, tak jak Waga, władany przez Wenus – planetę piękna, sztuki, równowagi. W połączeniu z Neptunem symbolizuje artystyczną wyobraźnię i wrażliwość na dźwięki, efekt płynięcia z falą natchnienia. Uran podkręca oryginalność, element zaskoczenia w zachowaniu. A Pluton dostaje się do głębokich emocji, które publiczność poruszają i w jakiś sposób zmieniają, transformują.

Jest jeszcze niezwykle wrażliwa i tkliwa Wenus w Raku – władczyni Marsa i Słońca, w kwadraturze do Saturna w Baranie. Tranzyt Urana do urodzeniowego Marsa w Wadze oraz utworzenie trygonu między dyrekcyjną Wenus, a urodzeniowym Saturnem zaznaczyło symbolicznie okres przełomu i pomysł na solowe wariacje bałałajkowe.

alexey-arkhipovsky-horoskop-kosmogram-muzyka


__________________________
Zdjęcie by Равиль Иткулов – http://saufaus.ru/2014/11/luchshiy-balalaechnik-rossii-aleksey-arhipovskiy/, CC BY-SA 4.0, Link

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart

Rabat 5%

.

x