astrokartografia horoskop wyjazdu

Dlaczego do Lhasy i dlaczego w 2005? – astrokartografia

W czym pomoże nam astrokartografia?

Każdy ma jakieś takie miejsce, o którym marzy. Kiedy zamyka oczy i odrywa się od rzeczywistości, widzi TO miejsce. Niektóre wydają się oczywiste, np. Las Vegas, kiedy wielu przytakuje „oooo… taaak… wygrać i urządzić się wreszcie” z dobrze znanym uśmieszkiem towarzyszącym codziennej rozmowie o pietruszce. Ale niektóre siedzą głęboko w nas, zabierają poważne myśli co jakiś czas i nagle pomysł o wyjeździe zaczyna być na tyle intensywny, że wszystkie dalsze plany uzależniamy od TEJ podróży. Zobacz jak to było u Małgorzaty…

Horoskop natalny (urodzeniowy) Małgorzaty poniżej:
(jeśli klikniesz w obrazek, horoskop powiększy się w nowym oknie)

astrokartografia-horoskop-podroz

Jak widać Małgorzata jest spod znaku Ryb. Jej Słońce znajduje się w koniunkcji z Saturnem, w 12 domu horoskopowym. Koniunkcja Słońca z Saturnem symbolizuje ludzi poważnych, wytrwałych, nadodpowiedzialnych, „usztywnionych” często skłonnością do perfekcji i pracowitości.

Wrażliwość i potrzeba bycia „w cieniu” (istotna obsada 12 domu) oraz poszukiwanie wartości, ale duchowych (Jowisz opozycja Neptun na tle 2 i 8 domu) kierowały Jej marzenia w stronę buddyzmu, poszanowania praw człowieka i dostrzegania jego prawdziwej natury. Dlatego w głębi duszy i naprawdę po cichutku marzyła o podróży do Tybetu.

Dokonując relokacji horoskopu Małgorzaty rzuci nam się w oczy „oczywista oczywistość”:

astrokartografia-horoskop-podrozy-wyjazd

Takie Słońce na MC świetnie się ze sobą czuje, błyszczy energetyczną wolą, pragnie zrealizować swoje cele. Nic dziwnego, że przez wiele lat marzenia o wolności, ufność Małgorzaty, że życie TAM jest Jej pisane, kierowały się w stronę tybetańskich gongów, świątyń wysoko w Himalajach i prostoty życia tybetańskich mnichów.

Kiedy możemy spodziewać się rewolucji w naszym życiu? …

astrokartografia-horoskop-podroz-astrologia

W kole zewnętrznym, symbolizującym tranzyty planet zostawiłam wyłącznie Jowisza, Saturna, Urana, Neptuna i Plutona, aby zwrócić uwagę na cały układ. Pomijam tu oczywiście progresje i dyrekcje, które interesująco „podkręcają” 2005 rok w życiu Małgorzaty.

To co wydarzyło się w 2005 roku w życiu Małgorzaty opisuje w tym horoskopie szczególnie tranzytujący Uran przez urodzeniową pozycję Słońca i Saturna, które przypominam w Tybecie znajdują się na MC. To była wspaniała, rewolucyjna podróż, od której wiele nowych ziarenek wykiełkowało.

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Shopping Cart

Rabat 5%

.

x