oblicz-horoskop-kosmogram-ascendent-kalkulatror-astrologiczny-online

Obliczanie horoskopu – kalkulator astrologiczny

Obliczanie horoskopu w kalkulatorze astrologicznym jest bajecznie proste. Przygotowałam polską instrukcję, żeby każdy łatwo sobie poradził. Zobacz jak wygląda Twój horoskop oraz gdzie masz Ascendent.

Zwykle jest tak, że wszyscy szukają horoskopu na Nowy Rok. Każdy chce wiedzieć co go czeka w najbliższym czasie. Żeby wiedzieć więcej o swojej przyszłości, warto skorzystać z pomocy astrologa i zamówić np. prognozę roczną. Ale można też obliczyć swój horoskop samodzielnie i spróbować rozgryźć go we własnym zakresie.

Możesz narysować horoskop online samodzielnie. Użyj poniższej aplikacji obliczającej horoskop profesjonalny online i spróbuj samodzielnie rozszyfrować symbolikę zapisaną w mandali.

Przyszedł czas, aby obliczyć swój profesjonalny horoskop online.

Nie wiesz jak obliczyć Ascendent? Interesuje Cię, w jakim znaku masz Księżyc i planety? Sprawdź jakie naprawdę potencjały zapisane są w Twoim osobistym horoskopie, obliczonym na podstawie dokładnej daty, miejsca i GODZINY urodzenia? Oblicz horoskop i naucz się czegoś nowego.

Jeśli chcesz znaleźć swój horoskop online, w którym przeczytasz i upewnisz się, że ten rok, to dla Skorpiona, Wagi, Ryb – czas sukcesów, namiętnej miłości i nareszcie awansu… chcesz wiedzieć na pewno, szukasz informacji najbardziej dokładnych i jednocześnie krzepiących. To tego tutaj nie przeczytasz, bo to są bajki, które piszą dziennikarze dla wyświetleń. Tutaj narysujesz swój prawdziwy, profesjonalny horoskop.

Interpretacja horoskopu jest wymagająca, ale można podjąć się tej próby samodzielnie. Przykładową oraz darmową interpretację poszczególnych elementów, możesz poczytać na przykład na moim blogu Astrologia dla opornych. Poszczególne elementy horoskopu omówiłam nieco szerzej w artykule o horoskopie urodzeniowym. Zapraszam 🙂 Wszystkie symbole astrologiczne również znajdziesz opisane na mojej stronie w tej zakładce na blogu.

Obliczanie horoskopu samodzielnie jest fajną przygodą. Ja tak zaczynałam swoją 🙂 To będzie Twój pierwszy krok astrologiczny do samopoznania. Zapisz sobie dzisiejszą datę i godzinę, kiedy pierwszy raz zobaczysz swój horoskop. Zerknij poniżej – tam jest formularz do uzupełnienia, wpisz swoje dane urodzeniowe, kliknij CREATE YOUR CHART. Poniżej wyświetli Ci się Twój indywidualny, profesjonalny horoskop online.

Jeśli potrzebujesz pomocy lub informacji, to napisz do mnie maila z pytaniem, a ja chętnie odpowiem.

Kalkulator horoskopu online (free)

OBLICZ HOROSKOP (KOSMOGRAM) I ASCENDENT.
SZCZEGÓŁOWA INSTRUKCJA OBSŁUGI KALKULATORA ASTROLOGICZNEGO PO POLSKU
Wpisz w formularzu dane urodzenia:

  • Imię
  • Miejscowość urodzenia – tu bywa różnie z polskimi literami: bywa, że nazwa jest z polskimi literami lub bez, trzeba popróbować. Niestety zdarza się, że nie ma jakiejś miejscowości. Wtedy należy wpisać ciut większą, która jest najbliżej obok Twojego miejsca urodzenia. Jeśli nie znasz miejscowości, wpisz tę najbardziej prawdopodobną lub po prostu stolicę kraju.
  • Datę urodzenia lub wydarzenia (najpierw miesiąc, następnie dzień i rok)
  • Godzinę urodzenia lub wydarzenia. Jeśli nie znasz godziny, to nie wpisuj nic. Wtedy horoskop zostanie policzony na godzinę uśrednioną, czyli na 12 w południe.
  • Następnie kliknij CREATE YOUR CHART. Za chwilę wyświetli się Twój horoskop oraz inne techniczne informacje: położenie planet w znakach, aspekty między planetami, figury planetarne. Klikając na dole wszystkich obliczeń formułę „View your full chart >” przekierujesz się na stronę astro-charts.com, na której możesz zamówić odpłatnie interpretację horoskopu oraz inne dodatkowe informacje (język angielski).
  • Możesz sobie zrobić screena i zapisać swój horoskop na telefonie lub komputerze.
  • Aby wczytać nowy horoskop i nowe dane, wystarczy odświeżyć stronę, a wtedy rozpoczniesz obliczenia od nowa.

Explore your free birth chart with the birth chart calculator .

Jeśli masz pytania, śmiało pisz komentarz poniżej – chętnie pomogę. Jeśli chcesz poznać szczegółową interpretację Twojego horoskopu lub prognozę na przyszłość, zajrzyj do mojego Sklepu i złóż zamówienie. Rozmowa ze mną na pewno wiele Ci wyjaśni. Jeśli chcesz poczytać więcej o astrologii, zajrzyj na mój Blog lub Instagram. Jeśli masz pytania, napisz do mnie maila.

Jaki będzie Twój najbliższy rok? W moim Sklepie zamówisz pełną interpretację swojego horoskopu i prognozę astrologiczną:

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart

Rabat 5%

.

x