olga-gieraga-opinie

Olga Gieraga opinia

Olga, raz jeszcze dziękuję Ci za naszą rozmowę. Wszystko we mnie pracuje. Tworzysz piękną pełną zaufania przestrzeń, gdzie można poczuć się bezpiecznie i prawdziwie wyrazić. Otwierasz oczy i poszerzasz perspektywy. Dajesz miejsce na refleksje, słuchasz i nigdy nie oceniasz. To nie częste w dzisiejszych czasach. Widać i czuć, że to co robisz jest Twoją pasją oraz misją. Jesteś w tym najlepsza!

Mam za sobą horoskop urodzeniowy, partnerski, dziecięcy, astrokartografię, prognozę roczną, a także analizę schematów. Każda ze spotkań było świetnie przygotowane. Poza ogromną wiedzą astrologiczną Olga udostępnia także metaforyczne obrazy czy cytaty, z którymi można się utożsamić, a całe spotkanie, o ile tego chcemy, jest nagrywane. To bardzo cenne. Późniejsza możliwość powrotu do konsultacji pozwala zobaczyć inne kawałki siebie, bo ilość informacji, których Olga dostarcza w czasie całej rozmowy jest ogromna!

 

Pełen profesjonalizm w połączeniu z dobrym i mądrym sercem otwartym na innych ludzi. Polecam Olgę z całego serca każdemu!

Eliza Giussani
dolcecartolina.pl

Shopping Cart

Rabat 5%

x