pusty bieg Ksiezyca wskazowki interpretacja

Pusty bieg Księżyca w 2014 roku – Kalendarz i 7 wskazówek

Kalendarz okresów pustego biegu Księżyca może być bardzo przydatnym narzędziem dla każdego z nas. Należy go jednak stosować rozsądnie, poszerzając wiedzę astrologiczną o znajomość własnego horoskopu i bieżących układów planetarnych. Wszystko po to, by nie dać się uwieść złudnemu poczuciu, że mając taki Kalendarz to my już cały wszechświat trzymamy w garści lub nie wpaść w sidła na przykład prokrastynacji (chorobliwego odwlekania), czy nie utracić poczucia wewnętrznej spójności i wewnątrzsterowności.

Poniżej publikuję na każdy miesiąc Kalendarz okresów pustego (inaczej: próżnego, jałowego) biegu Księżyca w 2014 roku oraz podaję siedem wskazówek jak rozsądnie korzystać z podanych dat. Zestawienia wykonuję za pomocą programu ZET 9 GEO (www.zaytsev.com).

Zegar i kalendarz nie powinny przysłaniać faktu, iż każda chwila życia
jest cudem i tajemnicą.

Robin S. Sharma

W podwórkowym rozumieniu astrologii utarło się zrzucać winę za własne niepowodzenia na tranzyty upierdliwego Saturna, a oczekiwać na nagrodę od hojnego Jowisza, zapominając, że w ostatecznym rozrachunku to sami wymierzamy sobie nagrody i kary własnym zachowaniem, w myśl zasady, że każda przyczyna ma swój skutek w przyszłości, czy raczej każda akcja ma swą reakcję. Myślenie życzeniowe niczego za nas nie załatwi, przeczekiwanie pustego biegu Księżyca także. Jeśli sytuacja, czy projekt nie są zgodne z pozostałymi cyklami planetarnymi w naszym horoskopie, pusty bieg Księżyca nie uchroni nas przed konsekwencjami podjętych decyzji. Kiedy to piszę, wydaje mi się to tak oczywiste, że aż zgrzytam zębami 🙂 ale zostawię to zdanie tak “w razie czego” 😉

Robiłam wiele “doświadczeń” z pustym biegiem Księżyca w minionych latach, sprawdzając różne sytuacje, u różnych osób, w różnych firmach – na poważnie i z przymrużeniem oka (ha! czasem wiele ryzykując 😉

Z całą pewnością ton sukcesu lub porażki podczas pustego biegu Księżyca wyznaczają pozostałe cykle planet, w odniesieniu do horoskopu urodzeniowego lub horoskopu firmy. Kiedy ma być sukces i widać to w analizowanym horoskopie, Księżyc nie zaszkodzi, nawet jałowy. Kiedy zbieramy żniwo swoich wcześniejszych zaniedbań, czy chcemy na siłę przepchnąć projekt, który jest dla nas taki cenny, a jednak do końca nieprzemyślany – manipulacja pustym biegiem Księżyca na niewiele się zda. To jest jak chwilowe uchylanie się przed odpowiedzią za plecami kolegi, kiedy za moment i tak będzie nasza kolej, by wykazać się wiedzą.

Pusty bieg Księżyca NIE jest odpowiedzialny za nieudane negocjacje, rozmowy o podwyżce, czy niefortunny rozwój naszego projektu. Przyczyna leży w podjętych (lub nie) przez nas działaniach, naszym podejściu do sprawy, przygotowaniu, zaangażowanych osobach itp. Opisuje to cały nasz horoskop, a nie wyrwany z kontekstu Księżyc. W ostatnich latach udało mi się sprawdzić wiele sytuacji zarówno codziennych, jak i zawodowych oraz kluczowych, najwyższej wagi wydarzeń, spotkań, obietnic, czy pomysłów. Dlatego poniżej zamieszczam kilka wniosków, które wyłoniły się podczas tych obserwacji. Zachęcam do własnych obserwacji, testowania i dzielenia się wnioskami.

Jak stosować kalendarz pustego biegu Księżyca?

  1. Terminy ważnych wydarzeń, które mają rozwijać się, czy przeobrażać w przyszłości wyznaczaj w okresach, kiedy nie ma pustego biegu Księżyca, ale koniecznie przy jednoczesnym uwzględnieniu pozostałych układów planetarnych, retrogradacji i ich relacji z Twoim horoskopem osobistym. Cóż Ci bowiem po tym, że Księżyc tworzy dobroczynne układy z planetami, kiedy Twoje samopoczucie jest słabiutkie, biorytmy nędzne, ciśnienie za niskie, a co za tym idzie i w horoskopie natalnym mało ciekawie?
  2. Jeśli Księżyc jest w pustym biegu, ale tworzy aspekty do planet lub osi w Twoim horoskopie urodzeniowym – nie odczujesz żadnego spowolnienia, roztargnienia, czy wręcz porażki. Pamiętaj, aby zawsze mieć to na względzie. Księżyc w pustym kursie może się świetnie układać w naszym horoskopie urodzeniowym względem planet, czy pozostałych elementów i szkoda tracić czasu na szukanie innych, pozornie lepszych dat.
  3. Także firmy, czy projekty uruchamiane z kalendarzem pustego biegu Księżyca w ręku, mogą zakończyć się fiaskiem! Tak! Wspominałam już powyżej, że zależy to od indywidualnych trendów planetarnych w naszych horoskopach. Jeśli doświadczamy w życiu huraganu, ciężko upatrywać sukcesu w czymś tak nikłym jak aspektowania Księżyca. Trzeba znaleźć inne sposoby na swoje problemy, popatrzeć znacznie głębiej w swój horoskop. Jednak kalendarz taki może być dla nas wtedy pożyteczną wskazówką, taką igłą magnetyczną, wskazującą czy podejmowane działania są sensowne oraz, czy trzymamy właściwy kurs.
  4. Korzystne lub ciekawe aspektowania pozostałych planet, przy jednoczesnym pustym biegu Księżyca nie przesądzają negatywnie sprawy, a raczej wskazują na inne korzystne lub ciekawe wydarzenia, które pozwalają dostrzec nowe możliwości i okazje oraz ludzi, z którymi możemy współpracować. Uwrażliwiają na inne, ważniejsze elementy układanki, które warte są uwagi w danym momencie.
  5. Jeśli terminu nie możesz zmienić i przypada on na pusty bieg Księżyca przestań panikować 😉 i spójrz na spokojnie co sam Księżyc i pozostałe planety mają do powiedzenia, zarówno w odniesieniu do Twojego horoskopu osobistego, jak i względem siebie oraz pozostałych elementów układu. Każda data, także w odniesieniu do naszego horoskopu niesie wiele cennych informacji o dalszych możliwościach. Może być też cenną podpowiedzią jak przygotować się do rozmowy, czy spotkania lub jak przygotować prezentację, wystąpienie oraz co nam może pomóc lub utrudnić negocjacje. Księżyc jest tylko jedną z wielu zmiennych w całym układzie.
  6. Przyglądaj się pomysłom, projektom, rozmowom, spotkaniom i sytuacjom, które przypadają na pusty bieg Księżyca pod kątem: co jeszcze warto zrobić, aby ten projekt był spójny, sensowny? czego nie dostrzegam? jakie są inne możliwości? kogo mi brakuje do realizacji? Nie zarzucaj cennych pomysłów tylko dlatego, że zobaczysz w kalendarzu źle położony Księżyc! Z czasem okazuje się, że projekt, czy wydarzenie ma sens, ma przyszłość, ale wymaga jeszcze pracy, przeformułowania lub uzupełnienia. I będzie rozwijał się w przyszłości ale w innej formie. Czasem chodzi o to, że nie masz przy sobie właściwych ludzi. Poszukaj ich, zamiast blokować działanie. Moim zdaniem to najcenniejsza wskazówka i nauka, jaką otrzymujemy od Księżyca w pustym biegu.
  7. Wyznacz termin podczas pustego biegu Księżyca (oczywiście mając na względzie pozostałe układy planetarne), jeśli chcesz utrzymać aktualny stan rzeczy, nie chcesz nic zmieniać lub nie chcesz, aby sprawa miała dalszy bieg. Na przykład chcesz raz na zawsze zakończyć związek, chcesz skutecznie odmówić lub nie zmieniać ustalonych wcześniej warunków współpracy, choć przeczuwasz, że to jedynie pobożne życzenia… To działa, pod warunkiem, że taka właśnie jest Twoja droga i zapewniam – nic na siłę tu nie zwojujesz, nic nie zaczarujesz, bo to nie Harry Potter 🙂 Mam wrażenie, że to działa bardziej na zasadzie afirmacji, wyklarowania drogi dla naszego umysłu, podjęcia wewnętrznej decyzji i siły motywacji, by cel osiągnąć. Co kolejny raz potwierdza, że mamy władzę w naszych rękach. Wystarczy jej świadomie używać 🙂

Jeszcze raz powtórzę: pusty bieg Księżyca to jeden z bardzo wielu astrologicznych wyznaczników sukcesu. Kierowanie się wyłącznie pozycją Księżyca jest jak trzymanie amuletu w dłoni, zamknięcie oczu i czekanie na cud. Każdy rozsądnie myślący człowiek najpierw przeanalizuje fakty, a dopiero potem odniesie je do astrologii, by zyskać pewność, że idzie dobrą drogą, czy zaplanować działanie we właściwym czasie lub znaleźć dla siebie dodatkowe wskazówki. Jeśli liczysz na magiczny wpływ planet, które mogą Ci w życiu coś załatwić, szybko zorientujesz się, że te horoskopy nie działają, a astrologia jest przereklamowana 😉


INFORMACJA DLA WTAJEMNICZONYCH UŻYTKOWNIKÓW INTERPRETACJI ASTROLOGICZNYCH 😉
Jeśli chcesz mieć pewność, że dostrzegasz wszystkie elementy bieżącego układu, chcesz wiedzieć, czy Twój pomysł ma szansę na sukces lub jak się przygotować do spotkania, które Cię czeka, zamów moją usługę KRÓTKIE PYTANIE, SZYBKA ODPOWIEDŹ – porada astrologiczna (LINK). Odpowiem na Twoje pytanie telefonicznie lub mailowo, rozwieję wątpliwości, a Ty uzyskasz wyczerpujący obraz rzeczywistych możliwości, które opisuje w danej chwili horoskop.


Poniżej zamieszczam

PUSTY (PRÓŻNY, JAŁOWY) BIEG KSIĘŻYCA W 2014 ROKU:
VOID OF COURSE MOON
Warszawa, Polska
(kliknij każdy miesiąc, aby otworzyć plik powiększony w nowym oknie)

STYCZEŃ 2014

LUTY 2014

MARZEC 2014

KWIECIEŃ 2014

MAJ 2014

CZERWIEC 2014

LIPIEC 2014

SIERPIEŃ 2014

WRZESIEŃ 2014

PAŹDZIERNIK 2014

LISTOPAD 2014

GRUDZIEŃ 2014

PRAWA AUTORSKIE
Jeśli kopiujesz tekst lub wstawiasz Kalendarz na swoją stronę, podaj autora i źródło, dziękuję. Olga Gieraga


ZDJĘCIE: fotolia.com © alphaspirit
Obliczenia horoskopu zostały wykonane w programie astrologicznym ZET9 GEO
(darmowy program astrologiczny do ściągnięcia ze strony autora na www.zaytsev.com)

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart

Rabat 5%

.

x