W czym jestem dobra?

Astrologia praktyczna - horoskop na stronie Pro Astro.

W znajdowaniu rozwiązań i uruchamianiu zasobów: ludzkich, biznesowych, informacyjnych. Inspirowaniu do rozwoju tych obszarów, które blokują rozwój. W tłumaczeniu rzeczywistości i osobowości, poprzez astrologiczną symbolikę w horoskopie indywidualnym, biznesowym, partnerskim. Oraz w planowaniu, prognozowaniu i przygotowaniu się na przyszłe wydarzenia. Moją domeną jest astrologia praktyczna.

Astrologia praktyczna.

Jako astrolog lubię zaglądać w przyszłość i rozwiązywać życiowe łamigłówki. Lubię jednak bazować na faktach, konkretach, mam praktyczne podejście do zadań. Staram się pozyskiwać wiedzę z wszelkich dostępnych źródeł, z różnych stron, obserwować świat i życie pod różnymi kątami, a nie tylko tym, który jest mi osobiście najbliższy. Lubię wiedzieć, zastanawiać się „dlaczego”. Znać motywacje różnych stron. Potrzebuję danych: ogólnych i szczegółowych oraz maksymalnie obiektywnych, aby ostatecznie przekazać werdykt.

Dlatego jeśli chcesz zapisać dziecko do klasy rugby i pytasz mnie, czy to dobry pomysł – ja analizuję przynajmniej 100 horoskopów rugbystów, dostępnych w astrologicznych bazach danych. Zbieram dane z horoskopów ludzi, którzy siedzą w temacie, analizuję je i dopiero na tej podstawie podaję swój werdykt astrologiczny. To dotyczy każdej dziedziny, której jeszcze nie przeanalizowałam astrologicznie. Zanurzam się na tyle głęboko w każdym temacie. Chcę mieć pewność, że nie bajam gdzieś w teoretycznych chmurach, tylko bazuję na praktycznych przesłankach.

To dużo pracy – myślisz sobie. Ano dużo, ale jak wcześniej wspominałam – astrologia jest moją pasją. Poświęcam jej swój czas bez reszty. To miłość z wzajemnością. Dzięki mojemu zaangażowaniu, astrologia odwdzięcza mi się prawdą, rozwiązaniami, które są praktyczne, czasem zaskakujące, ale zawsze osadzone w rzeczywistości. Na tym mi najbardziej zależy. Bo cóż komuś po teorii, kiedy życie daje sygnały do zmiany. W moim odczuciu, trzeba oprzeć się wtedy na realnych możliwościach, na „tu i teraz”.

Astrologiczne doświadczenie.

Astrologią zainteresowałam się w 1991 roku. Od początku uczyłam się astrologii w praktyce. Nie było wtedy tak licznych książek, internetu, nauczycieli, jak dziś. Ale były biblioteki i czytałam w nich wszystko, co było dostępne. Przede wszystkim jednak liczyłam mnóstwo horoskopów: znajomych ze szkoły, pytałam o dane urodzeniowe intrygujących mnie ludzi na ulicy, czy w autobusie, żebraka, przechodniów na ulicy, w sklepie, bibliotece, dziadków, pradziadków – wszystkich. Każdemu, kogo poznawałam, robiłam horoskop indywidualny i próbowałam odczytać z niego cechy charakteru, przyszłość oraz to co nas łączy.

To się dzisiaj nie zmieniło. Wciąż robię codziennie mnóstwo horoskopów indywidualnych, zawodowych, porównawczych. Teraz ułatwia mi to komputer, ponieważ liczy wszystko za mnie. Do mnie należy analiza i wyciąganie wniosków. Sprawdzam choćby sam układ planet, który był w dniu urodzenia różnych przedsiębiorców, polityków, pisarzy, artystów, sportowców oraz horoskopy wydarzeń. Czytam oraz oglądam mnóstwo biografii, z horoskopem bohaterów w ręku. Mając dokładne dane astrologiczne, „podróżuję” ze znanymi osobami po świecie. Obserwuję dzięki zasadom astrokartografii, gdzie i kiedy komuś w danej części świata jest najlepiej. Taką praktyczną wiedzę mogę później przekładać na rzetelne analizy astrologiczne dla moich Klientów.

Jestem również członkinią zespołu tworzącego Bazę Horoskopów Polskiego Towarzystwa Astrologicznego. Staram się pozyskiwać dane urodzeniowe wraz z godziną znanych Polaków i przekazywać je do opracowania w ogólnodostępnej Bazie. Jeśli jesteś znanym Polakiem, rodzicem znanej osoby lub posiadasz tego typu dane, to zapraszam do kontaktu mailowego lub poprzez formularz na mojej stronie.

Wracając do sedna. Wiem i mam poczucie, że posiadam solidne doświadczenie astrologiczne. Zdobywanie praktyki w tej dziedzinie wciąż jest dla mnie radością, dzięki której zarywam noce, dokonując kolejnych odkryć, jak niesamowicie „to działa”. Brakuje mi czasu, żeby o tym na bieżąco pisać na blogu, bo także dużo pracuję. Ale mój ukochany Mąż, Klienci i Przyjaciele są świadkami moich fascynacji. Nieustająco staram się im opowiadać o tematach, które są aktualne lub dotyczą dalekiej przeszłości oraz przyszłości świata. Mam nadzieję, że nowa strona oraz Czytelnicy bloga zmotywują mnie do częstszych publikacji.

Przyszłość, biznes i astrologia.

Technologie przyszłości i trendwatching są dziedzinami, które mnie fascynują. Skończyłam również podyplomowe studia w tym zakresie. Lubię analizować jakie odzwierciedlenie przeszłych i historycznych wydarzeń widać w układach planetarnych. Ale lubię również patrzeć w bardzo daleką przyszłość i szukać astrologicznych powiązań z sygnałami trendów, które pojawiają się już teraz. Jaka będzie przyszłość ludzkości? Dokąd zmierzamy? Jacy będziemy? Jaki będzie biznes przyszłości? Jakie studia warto ukończyć? Jakie zawody przyszłości należy wziąć pod uwagę? O tym wkrótce seria artykułów na moim blogu.

Dzisiaj jednak możesz zapisać się do mojego newslettera astrologicznego, czyli Astrokwartalnika biznesowego, w którym nagrywam w wersji wideo, kwartalne analizy tego co na bieżąco dzieje się na niebie. Przemycam w nim również informacje o przyszłych trendach, o swoich astrologicznych odkryciach i ciekawych obserwacjach, których na co dzień dokonuję. Zapraszam serdecznie do zapisów.

Od początku istnienia mojej firmy Pro Astro, moją specjalizacją astrologiczną jest horoskop indywidualny, biznesowy, firmowy oraz zawodowy. Tak mnie życie poprowadziło, że moje etatowe doświadczenie zawodowe związane było rozwojem biznesu, marketingiem i sprzedażą. Skończyłam mnóstwo szkoleń w tym zakresie i z czasem nabyłam dużego doświadczenia. Dzisiaj także z wypiekami na twarzy współuczstniczę w powstawaniu nowych działalności moich Klientów, przeżywam ich pierwsze sukcesy, rozwój, wspieram w omijaniu raf, pomagam w zatrudnianiu pracowników i tworzeniu zespołu oraz marketingowej strategii. Są to tematy, które mnie interesują, śledzę je na bieżąco, czytam dużo na ten temat. I wciąż z zaskoczeniem odkrywam, ile biznes może przynieść po prostu dobrej zabawy, spełnienia i satysfakcji w życiu.

Empatia, zrozumienie, cierpliwość, życzliwość.

Jestem osobą życzliwą i empatyczną. Nauczyłam się żyć w zgodzie z moją wrażliwością, empatią i nieustającą potrzebą pomocy innym. Mam w sobie ogromne pokłady cierpliwości i zrozumienia. Zawsze widzę stojącą za człowiekiem jego historię, emocje, pragnienia, słabości. A tolerancja, otwartość, życzliwość i miłość oraz szacunek dla mniejszości, słabszych, chorych, starszych – to moje nadrzędne wartości. Czułam to od dziecka, uczyłam się tego w swoim życiu i dzisiaj w pełni świadomie mogę te idee wspierać. Jestem daleka od oceniania innych, takich emocji jak zawiść, czy nienawiść. Uważam, że ludzie mają prawo do zmiany i głębszego zrozumienia innych wraz z wiekiem, doświadczeniem, zdobytą wiedzą. Często tak się dzieje i również w swojej astrologicznej oraz coachingowej pracy jestem tego świadkiem.

Praca astrologa, to jest ciekawe wyzwanie. Na początku mojej drogi w tym zawodzie, mocno dokształcałam się w dziedzinach psychologii i psychoterapii. Ważne było dla mnie, aby nie przekraczać własnych uprawnień, czy możliwości. Ostatecznie zdecydowałam o podjęciu podyplomowych studiów coachingowych oraz zdałam egzamin praktyczny, poddając superwizji i ocenie swoją pracę z klientem. Zrobiłam to, aby nauczyć się właściwego wsparcia na drodze rozwoju zgłaszających się do mnie osób. Zawsze jeśli wynika z analizowanego horoskopu indywidualnego konieczność pomocy psychoterapeutycznej lub lekarskiej – informuję o tym i zachęcam do poszukania takiego wsparcia u specjalisty.

Poszukiwanie wiedzy.

Mam nieustający głód wiedzy. Ciągle coś mnie zachwyca, czymś się pasjonuję, coś nowego odkrywam. Socjologia, antropologia, psychologia i pedagogika, ale także futurologia oraz inne obszary nauki są dziedzinami, na które zawsze mam czas. Przyciąga mnie do nich ciekawość ludzi, świata i mechanizmów, jakie nami kierują. Wiedza ta pomaga mi nieustająco rozwijać się także astrologicznie. Dostrzegam dzięki temu specyficzne powiązania planet, lepiej rozumiem różnego rodzaju ideologie i poglądy. Dzięki horoskopom naukowców oraz odkryć, których dokonali, poznaję układy planetarne związane z teoriami naukowymi, odkryciami i rozwiązaniami. Pogłębiam swoje rozumienie rzeczywistości.

Jestem ciekawa, czy kiedyś zostanie potwierdzony naukowo tak zwany „wpływ planet” na ludzkie życie. Wciąż jest to dla mnie wielka niewiadoma, dlatego staram się nie używać tego sformułowania, mimo że jest ono bardzo powszechne. Niedawno (styczeń 2021) natknęłam się na informację, że naukowcy dostrzegli korelację między życiem ludzi i fazami Księżyca, ale nie zostało to nazwane „wpływem” Księżyca, tylko właśnie korelacją. Powyższe badanie, dzięki opasce monitorującej aktywność, pomogło zaobserwować, że podczas nocy poprzedzającej pełnię, chodzimy spać później i śpimy krócej. Dlatego ja również trzymam się takich sformułowań jak korelacja lub synchroniczność wydarzeń. To znaczy w swojej astrologicznej praktyce zauważyłam, że pewne układy planetarne znajdują po prostu swoje odzwierciedlenie w naszych działaniach i życiu. Dzięki temu możemy lepiej obserwować i poznać siebie oraz prognozować przyszłość. Zdumiewa mnie to i fascynuje.

Jeśli zaciekawiłam Cię moimi pasjami i światem, który jest mi bliski, zapraszam Cię do subskrybowania mojego newslettera, czytania bloga, korzystania z usług astrologicznych oraz podążania za publikacjami w social mediach. Jeśli masz pytania lub propozycję współpracy, śmiało pisz do mnie – służę pomocą. Olga Gieraga.

Shopping Cart

Rabat 5%

x