kalendarz-zegar-astrologiczny-online-planet-watcher

Zegar astrologiczny i kalendarz online!

Planet Watcher – kalendarz i zegar astrologiczny, z którego warto korzystać na co dzień. Na przykład jeśli nie masz programu astrologicznego, a chcesz znać układ planet w dowolnym dniu, w danej chwili. Zerknij na www.planetwatcher.com lub na poniżej zamieszczony przeze mnie widget z tej strony.

Astrologiczny zegar online, pokazuje aktualne tranzyty z możliwością ich przestawienia na dowolną datę. Dzięki temu możesz ustawić także datę swojego urodzenia i sprawdzić gdzie były planety tego dnia.

Wszystko obsługuje się niezwykle intuicyjnie. Na stronie są też zgrabnie pokazane aspekty między planetami, które miały już miejsce, i które wkrótce nastąpią, jako kalendarz astrologiczny. Jest to ciekawa podpowiedź, na jakie układy planetarne warto zwrócić uwagę.

Planet Watcher uwzględnia: retrogradacje, ingresy planet oraz Słońca i Księżyca, zaćmienia, aspekty planetarne. Słowem wszystko to, co pozwala na codzienną obserwację układów astrologicznych.

Jest to niezwykle przydatne narzędzie dla osób, które nie posiadają programu astrologicznego, a chcą trzymać rękę na pulsie 😉

Horoskop na TERAZ wygląda dokładnie tak:

(tak, to działa! 🙂 – możesz przesunąć ten zegar o dowolny czas i sprawdzić jak wyglądać będzie układ planet w wybranym momencie)

Chwilowo Kalendarz nie działa,
ale wkrótce znów ruszy 🙂

Cierpliwości 🙂 – 3.03.2022 –

Jeśli masz pytania – napisz do mnie na czacie lub skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Shopping Cart

Rabat 5%

.

x