Astrologiczne FAQ

ILE TRWA SPOTKANIE ASTROLOGICZNE NA OMÓWIENIE HOROSKOPU?

To zależy jaki horoskop wybierzesz. Jeśli będzie to Prognoza roczna – to około 2 godzin. Prognoza krótkoterminowa zwykle trwa około 3 godzin. Horoskop firmowy, czy urodzeniowy także zwykle trwa koło 3 godzin. Ale jeśli poruszamy dodatkowe wątki i zamówienie jest wieloskładnikowe, to trwa to dłużej. Często na ich omówienie umawiamy się dwa, trzy lub więcej razy. Uzgadniamy to wspólnie drogą mailową.

CZY MOŻNA ZAMÓWIĆ HOROSKOP PISEMNY?

Nie przyjmuję już zamówień horoskopów w formie pisemnej. Robię to sporadycznie, jedynie w naprawdę wyjątkowych sytuacjach – proszę o maila z zapytaniem, czy to możliwe. Wiem, że najchętniej wszyscy zamawialiby horoskopy pisemne, bo tak jest najprościej. OK, rozumiem to. Sporo horoskopów realizowałam w przeszłości w formie pisemnej, ale zawsze wiązało się to z długim oczekiwaniem. I już tego nie robię. Bo jednak każdy woli otrzymać swój horoskop jak najszybciej. To zrozumiałe.

Do każdego horoskopu bardzo się przykładam. Dbam o jakość horoskopów, które przygotowuję. Każde zamówienie traktuję indywidualnie. Chcę też, aby moja analiza była przydatna i użyteczna. Dlatego na podstawie swojego długoletniego doświadczenia zdecydowałam, że najlepiej sprawdza się rozmowa. To nie czas dla mnie, znajdź go dla siebie. Taka konsultacja jest zwykle najskuteczniejsza i najbardziej efektywna. Naprawdę – wiem, co mówię.

CZY MOŻNA ZAMÓWIĆ HOROSKOP ONLINE?

Wszystkie moje rozmowy są online, obecnie poprzez Zoom. Mailem przesyłam zaproszenie na rozmowę. Nie musisz instalować aplikacji ZOOM jeśli nie chcesz. Po kliknięciu w moje zaproszenie, ZOOM otworzy się w przeglądarce i wszystko będzie sprawnie działać. Jeśli wolisz inny komunikator, to ok – dostosuję się, podaj mi namiary w mailu. Dobrze jednak, aby komunikator miał opcję udostępniania ekranu i nagrywania. Podczas rozmowy wyświetlam prezentację, a w niej dużo zdjęć, grafik i informacji, które warto mieć później na nagraniu.

CZY BĘDZIE DOSTĘPNE NAGRANIE HOROSKOPU?

Jak najbardziej! Praktycznie każdą rozmowę nagrywam (oczywiście za Twoją zgodą). Przygotowuję wtedy materiał z kluczowymi wątkami spotkania. Będziesz mieć w przyszłości wsparcie w razie wątpliwości, dostępne do wielokrotnego odsłuchania i pobrania. Możesz też dokonać samodzielnej transkrypcji lub zrobić sobie print screeny ważnych slajdów. Jeśli nie życzysz sobie nagrania, to ustalamy to oczywiście wcześniej.

GDZIE JEST MÓJ ASCENDENT / GDZIE MAM ASCENDENT?

Zadaj to pytanie w komentarzach, najlepiej w Bazie Ascendentów, a policzę go za darmo  dla Ciebie. Tam także zobaczysz, jak wyglądają i kim są znane osoby z takim samym Ascendentem jak Twój. Ascendent możesz samodzielnie, bezpłatnie obliczyć również na mojej stronie w kalkulatorze astrologicznym, na stronie www.astro-seek.com lub www.astro.com

SKĄD MAM WZIĄĆ SWOJĄ GODZINĘ URODZENIA?

Przeczytaj jak znaleźć informacje o swojej godzinie urodzenia na moim blogu w artykule: Godzina urodzenia – jak ustalić, o której godzinie się urodziliśmy? 

CZY MOŻNA OBLICZYĆ HOROSKOP BEZ GODZINY URODZENIA?

Bez godziny urodzenia można obliczyć jedynie kosmogram. Kosmogram pokazuje samo położenie planet oraz Słońca i przybliżone położenie Księżyca w znakach zodiaku. Nie poznasz jednak swojego Ascendentu i rozkładu domów horoskopowych bez godziny.

CZY HOROSKOP BEZ GODZINY MA SENS?

Horoskop bez godziny, to tak jakbyśmy mieli podany do kogoś adres, ale bez numeru mieszkania. Bez tego nie dotrzemy pod właściwy adres. Widzimy okolicę, wiemy gdzie ktoś mieszka i co widzi na co dzień podczas spacerów, ale nie znamy dokładnie adresu i nie wiemy jak naprawdę mieszka: jakie ma książki, czy lubi kwiaty, jakie lubi kolory, czym się otacza i co jest mu naprawdę bliskie. Tą okolicą przemierza codziennie wiele osób i to samo możemy o nich powiedzieć: co widzą podczas spaceru, czy powrotu z pracy: ulice, drzewa, budynki. Nie znamy jednak żadnych szczegółów z ich BLISKIEGO, INDYWIDUALNEGO otoczenia.

CZY MOŻNA LICZYĆ NA DYSKRECJĘ?

Zamówienie horoskopu to sprawa tylko między nami. Nikt, nigdy nie uzyska informacji ode mnie o naszej współpracy. Wyjątkiem są otrzymane rekomendacje, jeśli zaznaczysz, że chcesz podać swoje dane i namiary np. na swoją stronę itp. Ze swojej strony gwarantuję całkowitą dyskrecję i swoją bezstronność. Nikt poza mną nie ma dostępu do naszych maili ani żadnych informacji wymienianych między nami, które mogłyby Cię w jakikolwiek sposób zidentyfikować. Z pewnością możesz też liczyć na moją uczciwość, życzliwość, sympatię, otwartość oraz profesjonalizm.

JAKI HOROSKOP NAJLEPIEJ WYBRAĆ?

Jeśli nie wiesz, który horoskop najlepiej odpowiada na twoje potrzeby napisz do mnie maila lub wypełnij Ankietę, którą w tym celu przygotowałam. Podaj tam swoje dane, opisz krótko problem, a ja sprawdzę co się dzieje w Twoim horoskopie i uczciwie podpowiem co najlepiej wybrać. Bardzo dużo osób korzysta z tej opcji.

JEŚLI NIE MA TU ODPOWIEDZI NA TWOJE PYTANIE
– SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ ZA POMOCĄ FORMULARZA KONTAKTOWEGO LUB CZATU

Shopping Cart

Rabat 5%

x