Kontakt

Śmiało, napisz do mnie 🙂 Twój mail mnie ucieszy 🙂 Jeśli masz pytanie – pisz. Jestem tu dla Ciebie.

Jeśli zastanawiasz się nad zamówieniem, rozważasz różne opcje lub nie wiesz, co wybrać – wyślij do mnie wiadomość, chętnie pomogę. Najlepiej podaj w niej swoje dane urodzeniowe oraz krótki opis spraw, które są teraz dla Ciebie ważne. Jeśli nie wiesz, który horoskop najlepiej odpowiada na Twoje potrzeby, możesz wypełnić Ankietę, którą w tym celu przygotowałam.

A może zależy Ci na szybszym terminie? Skontaktuj się ze mną za pomocą czatu na stronie lub mailowo poprzez poniższy formularz. Tak jest – wbrew pozorom – najszybciej.

Napisz do mnie wiadomość poprzez formularz poniżej, wtedy otrzymam maila i odpiszę Ci najszybciej, jak to będzie możliwe. W poniższe rubryki wpisz swoje dane, temat oraz pytanie lub informację. Wszystkie pola są wymagane. Możesz też napisać do mnie bezpośrednio maila, na mój adres mailowy. Odpowiadam na wszystkie wiadomości.

Jeśli chcesz mnie lepiej poznać, zajrzyj do zakładki O mnie oraz W czym jestem dobra. Może chcesz zerknąć co ostatnio opublikowałam na Instagramie? – zapraszam również tam. Jeśli chcesz dopytać o usługi, zajrzyj do informacji w Regulaminie zakupów, zakładki Jak pracuję lub FAQ. Jeśli nie znajdujesz odpowiedzi na swoje pytanie, śmiało pisz do mnie, na pewno odpowiem.

Ciepłe pozdrowienia, dobrego dnia! 🙂
– Olga Gieraga –

Olga Gieraga kontakt

Formularz kontaktu:    Shopping Cart

    Rabat 5%

    .

    x