Ruszają zapisy na kursy astrologii praktycznej w Szkole Astrologii Pro Astro

Przygotowuję serię kursów na temat astrologii praktycznej. Jeśli chcesz wziąć udział w szkoleniu astrologicznym przygotowanym przeze mnie, wpisz się poniżej na listę osób zainteresowanych.

Kiedy kursy będą gotowe, otrzymasz mailowe powiadomienie ode mnie, że trwa sprzedaż kursu. Osoby zapisane na poniższą listę mailingową będą mogły skorzystać z rabatu przy zakupie kursu oraz otrzymają pierwszeństwo udziału w wybranym kursie.

Jakie kursy astrologiczne przygotowuję? Jak będzie wyglądała nauka w mojej szkole astrologii praktycznej? – przeczytaj poniżej!

.

Jakie kursy przygotowuję?

 1. Astrologia praktyczna – kurs podstawowy i zaawansowany
 2. Praktyczna astrologia prognostyczna
 3. Praktyczna astrologia partnerska
 4. Praktyczna astrologia biznesowa
 5. Praktyczna astrologia samorozwoju
 6. Warsztat astrokartograficzny

Mam jeszcze kilka tematów, które na razie dopracowuję. Napiszę o nich z czasem. Dlatego bądźmy w kontakcie, zapisz się na mój Newsletter edukacyjny lub napisz do mnie maila. Jeśli masz jakieś pytania, życzenia, sugestie – śmiało pisz.

Informacje organizacyjne

 • Program każdego kursu i warsztatu, liczba godzin oraz szczegółowe informacje organizacyjne, zostaną podane w momencie uruchomienia sprzedaży.
 • Zapis do Newslettera edukacyjnego nie obliguje Cię do zakupu kursu. Otrzymasz jedynie najświeższe informacje oraz sowity rabat.
 • Każdy kurs ma część teoretyczną i praktyczną w formie warsztatu, które będzie można zakupić oddzielnie.
 • Na kursach astrologii praktycznej uczę tego, czego sama doświadczyłam, co przerobiłam i z powodzeniem od lat stosuję w swoim życiu, moich bliskich oraz moich Klientów.
 • Podczas kursu przykładem są horoskopy uczestników (tych, którzy wyrażą na to zgodę) oraz znanych osób.
 • Każdy kurs zakończy się uzyskaniem certyfikatu ukończenia kursu/warsztatu.
 • Jeśli chcesz wiedzieć o mnie więcej, zajrzyj do zakładki „O mnie„.

Shopping Cart

Rabat 5%

.

x