Olga Gieraga astrolog - dobry czas na rozmowę jest teraz!

Nazywam się Olga Gieraga, jestem właścicielką tej strony i firmy Pro Astro. Dziękuję za odwiedziny na mojej stronie, mam nadzieję, że rozgościsz się tutaj na dłużej. Poniżej przeczytasz trochę więcej na mój temat oraz o tym, czym zajmuję się na co dzień. Pod opisem stworzyłam ważny dla mnie dział „Olga Gieraga opinie” i zebrałam w nim podziękowania od Klientów.

Pod szyldem mojej firmy Pro Astro pracuję jako profesjonalny astrolog od 2007 roku. Skończyłam studia w zakresie organizacji i zarządzania oświatą, mam ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe, na stanowiskach od gońca, przez handlowca, po dyrektora ds. rozwoju.

Ponadto ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu coachingu biznesowego oraz zdałam egzamin praktyczny, poddając superwizji i ocenie swoją pracę z klientem. W ramach studiów podyplomowych ukończyłam również trendwatching & future studies, aby jeszcze lepiej nauczyć się obserwować i prognozować trendy w przyszłości.

Astrologią interesuję się od 1991 roku i ciągle odczuwam głód wiedzy. Jest to moja pasja i misja, której z przyjemnością oddaję się dzień po dniu, badając i analizując dosłownie już tysiące horoskopów.

Moją ulubioną specjalizacją astrologiczną jest horoskop biznesowy i prognostyczny.

W tym obszarze znajduje się również budowanie strategii rozwoju (zarówno osobistej, zawodowej, jaki i biznesowej). Jest to także prognozowanie trendów w przyszłości, odkrywanie nowych możliwości, przełamywanie trudności, stagnacji i impasu. Uważam, że dobry czas na rozmowę z astrologiem jest zawsze wtedy, kiedy szukasz dla siebie inspiracji, pomocy oraz źródeł samopoznania.

  • Planowanie jest dla mnie kluczowe w astrologii. Sprzyja skutecznemu działaniu i nadaje rytm podejmowanym przez nas wyzwaniom. Dlatego tak wiele jest w moich usługach prognoz: zarówno osobistych, jak i biznesowych oraz kalendarzy astrologicznych – horoskopów wspierających naszą przyszłość.
  • Astrologia dobrze odpowiada na pytania: co zrobić? jak rozwiązać problem? jak zaplanować przyszłość? Dokładna i profesjonalna analiza horoskopu sprzyja nowym rozwiązaniom, przynosi odpowiedzi na trudne pytania, rozstrzyga ważne decyzje.
  • Interpretacja horoskopu urodzeniowego, predyspozycji zawodowych oraz prognozy na przyszłość, wskażą jakie mamy mocne i słabe strony. Jakie stoją przed nami szanse i zagrożenia – teraz, i w przyszłości. Podpowiedzą jakie masz talenty i gdzie najlepiej je wykorzystać.
  • Astrologiczny dobór kadr w firmie. Struktura organizacyjna, podział obowiązków, rekrutacja kadr oraz analiza cech wspólników, czy potencjalnych partnerów do współpracy, stała się także jedną z dominujących usług astrologicznych w mojej pracy. Jest coraz bardziej oczywiste, naturalne i zrozumiałe dla obu stron w procesie rekrutacji, czy nawiązywania współpracy, by sprawdzić jak do siebie pasujemy. Jakie mamy wspólne możliwości lub co nam utrudni współpracę.
  • Astrologicznie współpracuję również z firmami, czy raczej przedsiębiorcami, którzy rozwijają nową firmę lub brand. Potrzebują wtedy mojej rady przy wyborze najlepszej daty na to wydarzenie. Poza wyborem ważnych dat, uwielbiam uczestniczyć w „narodzinach” nowej firmy. Brać czynny udział w jej powstawaniu, budowie strategii rozwoju, rekrutacji pracowników – zawsze służę wtedy swoją radą, doświadczeniem i… entuzjazmem. Za każdym razem jest to dla mnie ogromne wyzwanie i radość. Staram się dać z siebie wszystko i pomóc.
  • Trendwatching jest jedną z moich pasji, bo kręci mnie podglądanie przyszłości. Dlatego stworzyłam Astrokwartalnik biznesowy oraz horoskop dalekiej przyszłości. Aby dzielić się swoimi obserwacjami na temat przyszłości oraz poddać astrologicznej ocenie sygnały, na które warto zwracać uwagę, rozważając dalszy rozwój swojego biznesu.

Horoskop urodzeniowy, horoskop dziecka i astropedagogika

Jestem urodzoną pedagożką. Kiedy decydowałam o wyborze studiów, decyzja padła ostatecznie na pedagogikę, w ramach specjalizacji organizacja i zarządzanie oświatą. Marzyło mi się wtedy, że będę dyrektorką szkoły przyszłości, w której będzie się liczył człowiek, jego emocje, wnętrze i pasje. Sama nie bardzo lubiłam szkołę, choć bardziej chodziło o stresujący i ograniczający system, niż sam fakt nauki. Mimo, że zbierałam nagrody za osiągnięcia, to w pewnym momencie wolałam jednak samodzielnie buszować w bibliotekach, niż chodzić na szkolne zajęcia 😉

Moje marzenie w pewnym sensie się zrealizowało, bo dyrektorowałam w szkołach, tworzonych przez moich szefów i szefowe. Zawdzięczam im wiele zdobytego doświadczenia i wiedzy. Jednak ciągle czegoś mi brakowało w realizacji zawodowej i nasze drogi się rozchodziły. Z czasem doszłam do wniosku, że moim prawdziwym powołaniem jest astrologia. I w ten sposób właśnie spełniam swoje marzenie o edukacji przyszłości. Wierzę, że każdy powinien poznać swój profesjonalnie sporządzony horoskop i sprawdzić, czy ta dziedzina jest dla niego. Dopiero poznanie niewiarygodnych możliwości tej dyscypliny wiedzy, daje prawo do oceniania. Jeśli szukasz treści o samodzielnej interpretacji horoskopu, to zajrzyj na mojego bloga Astrologia dla opornych, mój profil na Instagramie i Facebooku oraz Pintereście.

Z racji moich pasji, istotną część moich interpretacji astrologicznych zajmuje analiza horoskopu urodzeniowego. Jego szczególna odmiana to horoskop dzieci i młodzieży pod kątem ścieżek wychowawczych oraz inne szkolne horoskopy i prognozy. Współczesne kierunki i teorie wychowania wciąż są moją pasją i z uwagą obserwuję jak ta dziedzina się rozwija.

Określenie talentów oraz predyspozycji zawodowych przez astrologa na podstawie horoskopu, otwiera możliwości samopoznania oraz własnych uzdolnień, mocnych i słabych stron, a także pasji. Wynika z tego świadomy wybór szkół oraz kursów dla osób młodych i dorosłych. Wykonuję także analizę okresu szkolnego. Podpowiadam jakie zajęcia pozalekcyjne wybrać dla dziecka w danym roku szkolnym. Na jakie cechy zwrócić uwagę, jakie będzie można zaobserwować trendy w zachowaniu, nad czym rodzice powinni popracować w relacjach z dzieckiem. Uważam, że każdy powinien zrobić sobie Horoskop talentów, ponieważ w żadnym razie nie można powiedzieć o kimkolwiek, że jest talentów pozbawiony. O astropedagogice i moim spojrzeniu na ten temat przeczytaj więcej na moim blogu.

Coaching i astrocoaching oraz wsparcie astrologiczne

Po ukończeniu studiów coachingowych i potwierdzeniu certyfikatem moich kompetencji w zakresie pracy metodą coachingu, podjęłam również pracę jako coach. Oznacza to, że poza usługami astrologicznymi, spotykałam się również z moimi Klientami prowadząc procesy coachingowe i wspierając ich rozwój oraz osiąganie celów. Dzięki temu, dzisiaj jeszcze bardziej sprawnie i efektywnie współpracuję z moimi Klientami. Proces coachingowy i mentoringowy, jest w moim przekonaniu, niezwykle skutecznym narzędziem wspierającym także działalność biznesową. Zarówno pod względem budowania strategii, stawiania celów, jak i ich osiągania.

Obecnie, w moim wydaniu, spotkania nazwałbym jednak jako astrocoaching, ponieważ nigdy nie jest to wyłącznie sam coaching. Dysponuję dodatkowym narzędziem do pracy, jakim jest astrologia i nie zawaham się go użyć. 🙂 Więcej na ten temat przeczytasz w opisie moich usług astrocoachingowych oraz na blogu. Rozmowy w ramach astrocoachingu i astrologicznego wsparcia odbywamy online, w ustalonej wspólnie częstotliwości. Jeśli rozważasz astrocoaching ze mną, to w moim odczuciu, najlepiej zdecydować się na tego typu spotkanie ze mną raz na miesiąc. To najbardziej sensowne połączenie coachingu i astrologii, w optymalnym przedziale czasu.

Wtedy na bieżąco, informuję o tym co słychać w Twoich osobistych układach planetarnych oraz o tym co ogólnie „dzieje się” na niebie. A wtedy bardzo świadomie planujemy, dyskutujemy i budujemy sensowne plany na tu i teraz. Zarówno osobiste, jak i biznesowe, czy zawodowe. Uczestniczę wtedy w bieżących planach, wspieram działania analizą obecnych układów planet i uprzedzam możliwe trudności, czy komplikacje. Dzięki temu można lepiej wykorzystać czas, bardziej dynamicznie i sprawnie podejmować decyzje. Te opcję polecam również osobom, które lubią astrologię, same trochę podglądają horoskopy i chcą skonsultować to co widzą. Pogłębić na ten temat swoją wiedzę. Ostatnio również wdrożyłam możliwość rozmów raz na kwartał i także ta opcja dobrze się sprawdza. O tym jak się ze mną pracuje, możesz przeczytać w poniżej, w dziale Olga Gieraga opinie, na podstronie z referencjami i opiniami moich Klientów.

Kim są moi Klienci astrologiczni?

Moimi Klientami są osoby otwarte na niekonwencjonalne metody poznawania świata. Świadome tego, czym jest astrologia profesjonalna, a także po prostu ciekawe tego, co nowe i tajemnicze. Serdeczne. Aktywne. Wrażliwe. Ale często też ambitne. Pragnące rozwoju, satysfakcji z życia i samorealizacji. Zawodowo, są to zarówno pracownicy etatowi, managerowie w korporacjach, jak i samozatrudnieni, czy prowadzący przedsiębiorstwa oraz spółki na szerszą skalę. Wbrew pozorom przez wszystkie lata dominowali mężczyźni. Ostatnio jest coraz więcej wspaniałych kobiet, aktywnie działających zawodowo, odważnych, wrażliwych i przedsiębiorczych. Nową grupą osób są ostatnio Ci, którzy zmieniają całe swoje życie, wyjeżdżają w świat, stawiają wszystko do góry nogami. Lub po prostu chcą żyć bardziej świadomie, pełnią siebie, ale na spokojnie szukając szczęścia i satysfakcji. Jeśli także Ty czujesz, że nadajemy na tych samych falach – zapraszam Cię do kontaktu, bądź składania zamówień. Jest szansa na udaną współpracę.

Pragnę zaznaczyć, że Pro Astro i moje serce jest przestrzenią wolną od jakiejkolwiek dyskryminacji. Możesz liczyć na moją otwartość, wsparcie, czy pomoc, niezależnie od orientacji, tożsamości i płci. W sumie dziwnie się czuję pisząc to, bo to w moim świecie oczywiste, ale dzisiaj takie deklaracje, szczególnie w Polsce, są jeszcze potrzebne. Mam nadzieję, że kiedyś ten akapit zniknie z mojej strony, bo nie będzie po prostu potrzebny 🙂

Obecnie horoskopy realizuję podczas rozmowy online, czasem odpowiedzi wysyłam mailowo, jeśli potrzebna jest krótka i szybka odpowiedź ode mnie. Najważniejsze jest dla mnie, aby moja interpretacja była jak najbardziej użyteczna i przydatna dla Ciebie w przyszłości. Dlatego czasem przesyłam też nagrania do odsłuchania, aby wszystko było dobrze objaśnione. Zerknij na stronę Jak pracuję, aby poznać szczegóły składania zamówień i prześledzić procedurę zamawiania horoskopów. Kiedyś pisałam dużo opracowań horoskopów, ale z perspektywy czasu widzę, że najbardziej wartościowa jest rozmowa. Dlatego myślę, że te 2-3 godziny na sensowną rozmowę o sobie każdy znajdzie. 🙂 Znajdź ten czas nie dla mnie – tylko dla siebie. Spotkania i realizacja usług, zawsze najpierw umawiane są wspólnie, na dogodny dla obu stron termin. Rozmowy są na życzenie nagrywane. Więcej informacji organizacyjnych o zamówieniach horoskopów, przeczytaj w Regulaminie mojego Sklepu astrologicznego oraz w zakładce Jak pracuję.


Pro Astro Olga Gieraga Opinie – Rekomendacje – Podziękowania

olga-gieraga-opinie

Olga, raz jeszcze dziękuję Ci za naszą rozmowę. Wszystko we mnie pracuje. Tworzysz piękną pełną zaufania przestrzeń, gdzie można poczuć się bezpiecznie i prawdziwie wyrazić. Otwierasz oczy i poszerzasz perspektywy. Dajesz miejsce na refleksje, słuchasz i nigdy nie oceniasz. To nie częste w dzisiejszych czasach. Widać i czuć, że to co robisz jest Twoją pasją oraz misją. Jesteś w tym najlepsza!

Mam za sobą horoskop urodzeniowy, partnerski, dziecięcy, astrokartografię, prognozę roczną, a także analizę schematów. Każda ze spotkań było świetnie przygotowane. Poza ogromną wiedzą astrologiczną Olga udostępnia także metaforyczne obrazy czy cytaty, z którymi można się utożsamić, a całe spotkanie, o ile tego chcemy, jest nagrywane. To bardzo cenne. Późniejsza możliwość powrotu do konsultacji pozwala zobaczyć inne kawałki siebie, bo ilość informacji, których Olga dostarcza w czasie całej rozmowy jest ogromna!

 

Pełen profesjonalizm w połączeniu z dobrym i mądrym sercem otwartym na innych ludzi. Polecam Olgę z całego serca każdemu!

Eliza Giussani
dolcecartolina.pl

olga-gieraga-opinie

Olga, uwielbiam Ciebie za nie ocenianie, radość jaka bije od Ciebie – potrafisz tym zarażać, jednocześnie masz w sobie spokój. Za pasję z jaką podchodzisz do pracy, profesjonalizm, potrafisz być inspirująca, również za ciekawość, zgłębianie wiedzy, miłość do życia. Zaskoczyło mnie uświadomienie sobie, że taka jaka jestem-jestem piękna. Świat właśnie taką mnie zaprosił do siebie. Najlepiej opiszę to stwierdzeniem, że nie znając się na Astrologii, dzięki Oldze ją pokochałam i zrozumiałam. Dla mnie jesteś “pełna”. Muminek


Zapisz się do mojego Newslettera

Wpisz swój mail, jeśli chcesz wiedzieć co u mnie słychać oraz otrzymywać w mailu powiadomienia o nowościach na mojej stronie: o nowych artykułach na Blogu, usługach, promocjach i wydarzeniach astrologicznych.


PRAWA AUTORSKIE Pro Astro

Dokumenty, grafiki, skrypty i inne pliki tworzące serwis Pro Astro są własnością firmy Pro Astro. O ile nie zostały oznaczone inaczej. Zawartość strony www.proastro.pl podlega prawom autorskim. Cytować możesz wyłącznie podając autora i link do źródła.

Prawa autorskie artykułów należą do ich autorów. Właściciel firmy zezwala na kopiowanie dokumentów publikowanych przez autorów na tej stronie, tylko w celach prywatnych. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną, czy elektroniczną, jest zabronione. Chyba że zostało inaczej uzgodnione z właścicielem strony.

Shopping Cart

Rabat 5%

x