Baza Ascendentów

baza ascendentów pro astro

W poprzedniej wersji mojej strony była w tym miejscu Baza Ascendentów, tworzona przeze mnie od powstania Pro Astro, czyli od 2007 roku.

Był to pierwszy w Polsce badawczy projekt pro bono, z którego korzystało wiele osób, a ja udostępniałam na niego przestrzeń swojej strony oraz czas związany z obliczeniem każdego horoskopu i stworzeniem profilu.

Jak widać, jest nowa strona Pro Astro. Na razie mogę zaproponować obejrzenie przygotowanych przeze mnie tablic na Pintereście. Zgromadziłam tam zdjęcia znanych osób, również z Polski, które mają określone Ascendenty. Znajdziesz tutaj Spis treści Ascendentów, zapraszam do przeglądania. Przeczytaj również co to dokładnie jest Ascendent.

Co to jest Baza Ascendentów?

Na mojej stronie, od 2007 roku, Baza Ascendentów zgromadziła łącznie ponad 250 rekordów, a część kolejnych zgłoszeń z racji problemów technicznych, czekała na ich dodanie. Wierzę, że nowa wersja strony umożliwia sprawne zorganizowanie Bazy i wprowadzenie jej w nową erę. Nową erę rozumiem jako sprawne funkcjonowanie i bezpieczeństwo użytkowników.

Obecnie potrzebuję wsparcia ochotników, którzy chcieliby pomóc mi przenieść tutaj tę Bazę Ascendentów wraz ze wsparciem prawnym, aby wszystkie warunki i bezpieczeństwo osób przesyłających swoje zdjęcia było należycie chronione i zabezpieczone. Jeśli ochotnicy pojawią się – chętnie przywrócę Bazę na mojej stronie. W zamian gwarantuję oczywiście stworzenie “kącika twórców” i wizytówkę na mojej stronie. Jestem także otwarta na komercyjne i barterowe rozwiązania. Jeśli masz takie – zapraszam do współpracy, prześlij mi swoją ofertę.

Co to jest Ascendent i jak Ascendent obliczyć, sprawdź na mojej stronie w szczegółowym artykule.
Zobacz też, które znane osoby z Polski i z zagranicy, mają Ascendent w poszczególnych znakach zodiaku.

Shopping Cart

Rabat 5%

.

x