Baza Ascendentów

baza ascendentów pro astro

W poprzedniej wersji mojej strony była w tym miejscu Baza Ascendentów, tworzona przeze mnie od powstania Pro Astro, czyli od 2007 roku.

Był to pierwszy w Polsce badawczy projekt pro bono, z którego korzystało wiele osób, a ja udostępniałam na niego przestrzeń swojej strony oraz czas związany z obliczeniem każdego horoskopu i stworzeniem profilu.

Jak widać, jest nowa strona Pro Astro. Na razie mogę zaproponować obejrzenie przygotowanych przeze mnie tablic na Pintereście. Zgromadziłam tam zdjęcia znanych osób, również z Polski, które mają określone Ascendenty. Znajdziesz tutaj Spis treści Ascendentów, zapraszam do przeglądania. Przeczytaj również co to dokładnie jest Ascendent.

Co to jest Baza Ascendentów?

Projekt rozpoczął w 2004 roku Wojciech Suchomski i udzielił mi pozwolenia, aby go kontynuować na swojej stronie. Przybyło wiele danych. Baza Ascendentów zgromadziła łącznie ponad 250 rekordów, a część kolejnych zgłoszeń z racji problemów technicznych, czekała na ich dodanie. Wierzę, że nowa wersja strony umożliwia sprawne zorganizowanie Bazy i wprowadzenie jej w nową erę Nową erę rozumiem jako sprawne funkcjonowanie i bezpieczeństwo użytkowników.

Obecnie potrzebuję wsparcia ochotników, którzy chcieliby pomóc mi przenieść tutaj tę Bazę Ascendentów wraz ze wsparciem prawnym, aby wszystkie warunki i bezpieczeństwo osób przesyłających swoje zdjęcia było należycie chronione i zabezpieczone. Jeśli ochotnicy pojawią się – chętnie przywrócę Bazę na mojej stronie. W zamian gwarantuję oczywiście stworzenie “kącika twórców” i wizytówkę na mojej stronie. Jestem także otwarta na komercyjne i barterowe rozwiązania. Jeśli masz takie – zapraszam do współpracy, prześlij mi swoją ofertę.

Co to jest Ascendent i jak Ascendent obliczyć, sprawdź na mojej stronie w szczegółowym artykule.
Zobacz też, które znane osoby z Polski i z zagranicy, mają Ascendent w poszczególnych znakach zodiaku.

Rabat 5%

.

x
Shopping Cart