Jak pracuję? – zamówienie horoskopu na mojej stronie.

Zacznijmy krótko: dlaczego warto złożyć zamówienie horoskopu właśnie u mnie? Jestem otwarta, życzliwa i empatyczna, ale także zdecydowanie praktyczna oraz skoncentrowana na zadaniu. Postaw przede mną problem, a ja znajdę dla Ciebie optymalne rozwiązanie. Astrologią zajmuję się już ponad 30 lat. To kawał czasu i doświadczenia. Możesz mi zaufać.

Możesz też liczyć na moje wsparcie oraz ogromne pokłady cierpliwości 🙂

Dane urodzeniowe.

Do każdej profesjonalnej analizy horoskopu potrzebne są dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce urodzenia. Jeśli chcesz przeanalizować sytuację biznesową, potrzebne będą dane rejestracji firmy lub spółki, ale najlepiej także dane współwłaścicieli. Jeśli chcesz się przyjrzeć bliskiej lub potencjalnej relacji lub interesuje Cię horoskop Twojego dziecka – także ich dane są potrzebne do przygotowania kosmogramu.

Jeśli nie znasz godziny urodzenia, przeczytaj mój artykuł na temat poszukiwania własnej godziny urodzenia. Są tam wskazówki skąd wziąć i jak znaleźć swoją lub bliskich godzinę urodzenia. Teraz nie jest to już takie trudne. Warto jednak zawsze dopytać rodzinę co wiedzą lub pamiętają na ten temat oraz skorzystać z pomocy urzędników w Archiwum Urodzeń, przy Urzędzie Stanu Cywilnego, w miejscowości Twoich narodzin.

Zamówienie horoskopu

Zerknij do mojego sklepu, jeśli szukasz profesjonalnej analizy astrologicznej. Tam jest większość usług, które z różnymi modyfikacjami, realizuję na co dzień. Moje oferta się zmienia, dodaję nowe usługi, kiedy zapytania o jakiś temat zaczynają stawać się regułą. Jeśli nie ma tam jakiejś usługi, której potrzebujesz, to napisz do mnie. Jeśli chcesz o coś dopytać, to śmiało pisz do mnie poprzez komunikator na stronie lub jeśli to sprawa dłuższa – przez formularz kontaktu w górnym menu.

Jak dokładnie wygląda procedura na zamówienie horoskopu?

Zamówienie horoskopu i rejestracja w sklepie.

 1. Po podjęciu decyzji, który horoskop lub pakiet horoskopów zamawiasz, dokonaj rejestracji na mojej stronie i złóż zamówienie poprzez mój sklep astrologiczny. Tak jest najłatwiej. Kolejne maile poprowadzą Cię przez pełną procedurę zamówienia (tu jest link do formularza rejestracyjnego). Będziesz też mieć podgląd kolejnych etapów realizacji zamówienia, dostęp do szybkich płatności oraz historii swoich zamówień.
 2. Możesz też złożyć zamówienie horoskopu bez rejestracji na mojej stronie. Jednak wtedy nie będziesz mieć dostępu do historii zamówień i podglądu w systemie kolejnych etapów realizacji zamówienia.
 3. Pamiętaj, że rejestracja do mojego Newslettera się opłaca. W mailu rejestracyjnym otrzymasz kod rabatowy w wysokości 5% na wszystkie usługi w moim sklepie astrologicznym. Można go wtedy wpisać w odpowiednie pole koszyka i cena zamówienia automatycznie pomniejszy się o 5%. Dlatego warto dokonać tego wcześniej.
 4. Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz się rejestrować na mojej stronie lub składać zamówienia poprzez stronę, napisz do mnie wiadomość.

Płatności w sklepie.

 1. Zaraz po zaksięgowaniu wpłaty, pojawi się odpowiednia adnotacja na Twoim profilu.
 2. Płatności są bezpieczne i automatyczne. Dostępne są praktycznie wszystkie opcje płatności. Twoje dane są chronione. Jeśli chcesz o coś dopytać lub brakuje Ci jakiejś płatności, to do mnie napisz.

Termin realizacji.

 1. Po opłaceniu zamówienia, otrzymasz ode mnie maila, w którym będzie link do Ankiety wstępnej. W Ankiecie należy podać przede wszystkim dane urodzeniowe. Jeśli zamawiasz horoskop interpretowany podczas rozmowy online, wpisz także informację o swojej dyspozycyjności. To znaczy napisz jakie dni i godziny preferujesz na naszą rozmowę. Ankieta ma również opcjonalne miejsce na opisanie swojej obecnej sytuacji, wątpliwości oraz zadanie pytań, na które potrzebujesz odpowiedzi.
 2. Czas realizacji zamówień wynosi zwykle ok. 2 tygodni (chyba, że podałam inaczej w opisie usługi), od momentu zaksięgowania wpłaty i podania swoich danych. Termin realizacji „dynamicznie” się zmienia, w zależności od liczby zamówień. Ostateczny termin realizacji każdego zamówienia horoskopu podaję w mailu, po zaksięgowaniu wpłaty.
 3. Jeśli potrzebujesz mojej pomocy szybciej, przed złożeniem zamówienia na horoskop napisz do mnie. Podam Ci informację na kiedy najszybciej jestem w stanie przygotować dla Ciebie horoskop.

Zamówienie horoskopu – forma realizacji.

 1. Wszystkie rozmowy są online, obecnie poprzez aplikację Zoom. Nie musisz instalować aplikacji ZOOM, jeśli nie chcesz. Działa to tak, że przesyłam dla Ciebie mailem zaproszenie na rozmowę. Po kliknięciu w moje zaproszenie, ZOOM otworzy się w przeglądarce i wszystko będzie sprawnie działać.
 2. Jeśli wolisz inny komunikator, to ok – dostosuję się, podaj mi namiary w mailu. Dobrze jednak, aby komunikator miał opcję udostępniania ekranu i nagrywania. Podczas rozmowy wyświetlam prezentację, a w niej dużo zdjęć, grafik i informacji, które warto mieć później na nagraniu.
 3. Nie przyjmuję już zamówień horoskopów w formie pisemnej. Robię to sporadycznie, jedynie w naprawdę wyjątkowych sytuacjach – proszę o maila z zapytaniem, czy to możliwe. Wiem, że najchętniej wszyscy zamawialiby horoskopy pisemne, bo tak jest najprościej. OK, rozumiem to. Sporo horoskopów realizowałam w przeszłości, w formie pisemnej, ale zawsze wiązało się to z długim oczekiwaniem. I już tego nie robię. Bo jednak każdy woli otrzymać swój horoskop jak najszybciej. To zrozumiałe.
 4. Do każdego horoskopu bardzo się przykładam. Dbam o jakość horoskopów, które przygotowuję. Każde zamówienie traktuję indywidualnie. Chcę też, aby moja analiza była przydatna i użyteczna. Dlatego na podstawie swojego długoletniego doświadczenia zdecydowałam, że najlepiej sprawdza się rozmowa. To nie czas dla mnie, znajdź go dla siebie. Taka konsultacja jest zwykle najskuteczniejsza i najbardziej efektywna. Naprawdę – wiem, co mówię 🙂
 5. Bywa, że niektóre horoskopy przygotowuję w formie nagrania audio – wideo. Wysyłam wtedy nagranie, bez konieczności spotkania online (np. Astrokalendarz oraz inne, które mają to oznaczenie w sklepie). Jeśli bardzo zależy Ci, aby przygotować dla Ciebie nagranie, a nie ma na ten temat oznaczenia w sklepie, napisz do mnie maila. Wytłumacz w nim dlaczego, a ja zdecyduję, czy podejmę się tej usługi.
 6. Podczas realizacji dużych zleceń biznesowych, bywa, że spotykamy się w siedzibie Twojej firmy. Opracowujemy strategię, omawiamy plany na przyszłość, rekrutację pracowników, analizujemy trendy przyszłości i to oczywiste – potrzebujemy na to czasu oraz przestrzeni. Jeśli chcesz się spotkać – napisz. Ustalimy wtedy warunki mojego przyjazdu lub spotkania w Łodzi.

Nagrywanie rozmów i klauzula poufności

 1. Nagranie horoskopu podczas naszej rozmowy. Praktycznie każdą rozmowę nagrywam (oczywiście za Twoją zgodą). Także wszystkie informacje podane przeze mnie podczas rozmowy masz zgrane i dostępne do wielokrotnego odsłuchania. Możesz też dokonać samodzielnej transkrypcji lub zrobić sobie print screeny ważnych slajdów. Jeśli nie życzysz sobie nagrania, to ustalamy to oczywiście wcześniej.
 2. Dyskrecja. Zamówienie horoskopu to sprawa tylko między nami. Nikt, nigdy nie uzyska informacji ode mnie o naszej współpracy. Wyjątkiem są otrzymane rekomendacje, jeśli zaznaczysz, że chcesz podać swoje dane i namiary np. na swoją stronę itp. Ze swojej strony gwarantuję całkowitą dyskrecję i swoją bezstronność. Nikt poza mną nie ma dostępu do naszych maili ani żadnych informacji wymienianych między nami, które mogłyby Cię w jakikolwiek sposób zidentyfikować. Z pewnością możesz też liczyć na moją uczciwość, życzliwość, sympatię, otwartość oraz profesjonalizm.

Jestem przyjazna, życzliwa, dyskretna, dopasowuję się elastycznie z terminami. Daję z siebie maksimum efektywności – jestem przekonana o jakości konsultacji, którą proponuję. Serdecznie zapraszam 🙂 Olga Gieraga

Wybierz horoskop dla siebie, w moim sklepie astrologicznym:

Shopping Cart

Rabat 5%

.

x