analiza-horoskopu-jacek_cygan

6 lipca – urodzinowa plejada gwiazd – Syriusz

6 lipca jest dniem, w którym urodziło się wiele ciekawych osobistości, analiza horoskopu z tego dnia zapewne wiele podpowie. Między innymi są to: car Mikołaj I, Frida, Bill Haley, XIV Dalajlama, George W. Bush, Sylvester Stallone, 50 Cent, a w naszych stronach: Wojciech Jaruzelski, Jacek Cygan, Grzegorz Skawiński, Rafał Dutkiewicz.

Mimo że horoskopy te jednak bardzo różnią się, nawet urodzonych tego samego dnia i roku: Prezydenta USA i aktora Sylwestra Stallone, to niewątpliwie wspólną cechą wszystkich osób urodzonych tego dnia, jest koniunkcja Słońca z gwiazdą stałą Syriusz.

Wiele horoskopów zagranicznych gwiazd możecie zobaczyć na Astro-Databank oraz na Astrotheme.com.

Ja natomiast poniżej zamieszczam kosmogram Pana Jacka Cygana, ze względu na ogromną sympatię oraz dlatego, że wydał mi się on niezwykle wymowny.

Analiza horoskopu Jacka Cygana

Jacek Cygan – którąkolwiek biografię weźmiemy do ręki w pierwszej kolejności będzie tam: „autor piosenek”. I zaraz później długa lista wykonawców Jego utworów. Aby choć trochę poznać prywatnie tego wybitnego tekściarza, warto zerknąć sobie na rozmowy zamieszczone na Youtube.

Poniżej zamieszam kosmogram Jacka Cygana (ur. 6.07.1950, Sosnowiec, godzina nieznana)
kliknij, aby powiększyć w nowym oknie:

horoskop-jacek-cygan

Moją uwagę w tym horoskopie, przyciąga przede wszystkim ogromna liczba połączeń między planetami, co oznacza aktywny umysł, umiejętność obserwacji i łączenia wielu sfer życia.

Kiedy myślę sobie „tekściarz”, szukam w horoskopie obsady błyskotliwych Bliźniąt, a potem położenia ich władcy – Merkurego.

Tu, w Bliźniętach, mamy obecną królową muzyki – Wenus. Połączona harmonijnym aspektem trygonu z: aktywnym Marsem oraz natchnionym Neptunem, w artystycznej Wadze. Marsa w Wadze ma wielu utalentowanych muzyków i piosenkarzy. W horoskopie Jacka Cygana także go nie zabrakło.

Merkurego natomiast, w ekscentrycznej koniunkcji z Uranem, znajdziemy w uwrażliwionym Raku. I już będziemy wiedzieć, że ten artysta ma talent pisarski niezwykły. Łącząc tę koniunkcję z olbrzymem Jowiszem w empatycznych Rybach, znajdziemy odpowiedź na pytanie, czy ten człowiek w swoim życiu dużo napisze. Specjalnie używam przymiotników przy każdej z planet, aby zwrócić Waszą uwagę na charakter tekstów, które wychodzą spod pióra Jacka Cygana.

Aspekty dynamiczne w horoskopie

Każda z planet w tym horoskopie ma jeszcze szereg innych aspektów. Powyżej omówione planety także i nie są to same trygony. Jak już wielokrotnie wspominałam, to aspekty dynamiczne pokazują w naszym życiu sprzyjający ruch do wielu wydarzeń. To one obrazują dynamikę charakteru. Pamiętaj o tym, analizując swoje pozornie trudne układy w horoskopie.

Analiza horoskopu Jacka Cygana pozwala zaobserwować również kardynalny półkrzyż, który dodaje nieco zgrzytu, a pewnie i bolesnych doświadczeń. Właściciel horoskopu, dzięki swej bogatej osobowości, zaradności i twórczej, aktywnej oraz dyplomatycznej postawie w życiu, wyszedł z niejednej opresji obronną ręką. Wskazuje na to astrologiczny układ całego horoskopu. Każde z ramion dynamicznego, groźnie wyglądającego półkrzyża, „obdarzone” jest dodatkowo harmonijnym aspektem ze strony innej planety.

Ciekawie rysują się tranzyty oraz aspekty dyrekcyjne w najbliższej przyszłości. Jest to niewątpliwie tranzyt Urana i Plutona na wyżej opisany przeze mnie półkrzyż. Będzie to bardzo aktywny okres w życiu tego Artysty. W układzie odnajdzie się również optymistyczny Jowisz i nada wydarzeniom splendoru. Neptun wejdzie w układ harmonijnie, dodając wzruszeń i należytej głębi.

Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć spełnienia marzeń, Panie Jacku i realizacji planów!

______________________________________
Zdjęcie by Błażej Pajda Beno – pl.wikipedia, CC BY-SA 3.0, Link

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart

Rabat 5%

.

x