roczna-prognoza-astrologiczna-horoskop

Roczna prognoza – indywidualna i biznesowa

Profesjonalna roczna prognoza astrologiczna, dostosowana indywidualnie dla każdego – to najczęściej poszukiwany i zamawiany horoskop. Jest to horoskop indywidualny, osobisty, skoncentrowany na najbliższej przyszłości. Przygotowuję go w oparciu o indywidualne dane urodzeniowe (dzień, miesiąc, rok, godzina i miejsce urodzenia). Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami tego horoskopu w moim sklepie. Jeśli nie znasz swojej godziny urodzenia napisz do mnie lub przeczytaj tekst na moim blogu o poszukiwaniu swojej godziny urodzenia.

Prognoza na najbliższy rok od daty zamówienia, obejmuje analizę zarówno spraw zawodowych, jak i osobistych oraz rodzinnych, na najbliższe pełne 12 miesięcy (Liczy się data realizacji usługi. Jeśli będzie to np. 12 maja 2022 – prognoza obejmie okres do końca maja 2023 roku). Prognoza uwzględnia także Twoje plany oraz odpowiada na Twoje pytania. Jeśli chcesz zamówić pełną Prognozę biznesową dla siebie i swojej Firmy, zerknij do zakładki z horoskopami biznesowymi.

Mój horoskop na Nowy Rok składa się z 3 części:

 • Analizy tendencji astrologicznych, tła wydarzeń, trendów, które będą Ci towarzyszyć w najbliższym roku lub najbliższym okresie.
  Często towarzyszą nam zmiany i wydarzenia mające wpływ na dłużej niż jeden rok. Zaznaczam to także w analizie i podaję terminy nasilenia danych układów, nawet wykraczające poza bieżący rok oraz możliwe sposoby ich realizacji.
 • Informacji o tym jak bieżące układy planetarne odzwierciedlają się w Twoim horoskopie i co to dla Ciebie oznacza.
 • Odpowiedzi na Twoje pytania i mojego podsumowania.

Warto dodatkowo zamówić dodatek do rocznej Prognozy astrologicznej, w formie Kalendarza astrologicznego, który opisuje każdy miesiąc po kolei oraz podaje korzystne i niekorzystne dni w każdym miesiącu, a także dni specjalne oraz retrogradacje i zaćmienia. Przejdź do zakładki z Kalendarzem i zrób zamówienie łączne. Jest to niesamowicie przydatny materiał, wartościowy PAKIET, który pomoże dobrze zaplanować sobie każdy dzień, wykorzystać go maksymalnie, a często także uniknąć wielu przykrych niespodzianek. Możesz także zamówić sam Kalendarz, do czego zachęcam szczególnie, jeśli masz już w posiadaniu inną moją prognozę.

Roczna prognoza astrologiczna pomoże Ci:

 • uporządkować sprawy, które planujesz na najbliższe 12 miesięcy
 • ustalić dla swoich planów odpowiedni czas
 • dowiedzieć się co zdominuje najbliższy rok
 • zaplanować sprawy zawodowe i uniknąć przykrych niespodzianek
 • przemyśleć sprawy osobiste i rodzinne, aby rozwiązać problemy i znaleźć na nie sposób
 • przewidzieć trudności lub przeszkody na drodze do celu
 • poznać korzystne dla siebie okresy i lepiej wykorzystać nadarzające się okazje
 • zadbać o swoje sprawy w odpowiednim czasie
 • wyznaczyć sobie realne cele
 • dostrzec dla siebie nowe możliwości
 • otworzyć się na coś, czego być może nie dostrzegasz

Jeśli wiesz lub czujesz, że to może być dla Ciebie ciekawy lub przełomowy rok… Lub chcesz coś zmienić – pracę, mieszkanie i zastanawiasz się, czy to dobry czas. Planujesz i chcesz mieć pewność, że dobrze robisz. Lub nie wiesz co dalej i szukasz inspiracji… Jeśli chcesz wiedzieć o sobie więcej, czujesz, że w tym roku czas na zmiany, albo nie widzisz dla siebie celu – warto w tym roku mieć moje astrologiczne wskazówki pod ręką.

W Horoskopie rocznym odpowiadam również na Twoje pytania, ponieważ moim nadrzędnym celem jest użyteczność i chcę, aby ta Prognoza rzeczywiście Ci posłużyła.

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart

Rabat 5%

.

x