horoskop-predyspozycje-zawodowe-astrolog

Po co określać predyspozycje zawodowe?

W określeniu predyspozycji zawodowych najważniejsze jest dokonanie analizy uzdolnień człowieka i pomoc w wyborze kierunku kształcenia oraz zatrudnienia. Jednak aby taka analiza przełożyła się bezpośrednio na nasze życie, powinna być przeprowadzona nie tylko pod kątem określenia możliwości wykonywania jakiegoś zawodu, ale przede wszystkim, pod kątem osiągnięcia w tym zawodzie sukcesu.

Czasem jest też tak, że przykleisz się do jakiegoś miejsca pracy na długo, ale, choć nie czujesz się z tym dobrze, boisz się coś zmienić. A jest przecież wiele miejsc, w których każdy mógłby pracować. Wtedy również określenie, innych niż obecne, miejsc pracy może wiele pomóc.

Mogą to wskazać testy psychologiczne, dostępne na wielu stronach internetowych, jednak sami twórcy tych testów zwracają uwagę, że test to nie wyrocznia.

Nie chcę być jednak źle zrozumiana. Testy są super. To ogromna podpowiedź dla każdego, kto waha się jaką szkołę wybrać, na jakie pójść studia, czy lepiej odważyć się być artystą, czy jednak iść na prawo. Testy pomogą także tym, którzy myślą o zmianie pracy, czy w ogóle zawodu.

Po co więc HOROSKOP predyspozycji zawodowych?

Ponieważ żaden test psychologiczny nie weźmie pod uwagę dynamicznych cykli życiowych, określających nasz rozwój i możliwości przekraczania własnych barier w ciągu CAŁEGO życia, na interpretacji których bazuje astrologia. Nie odpowie także na pytanie „kiedy”. Nie przewidzi trudności, jakie mogą nas spotkać. Nie zaproponuje możliwego scenariusza wydarzeń. Nie przygotuje na przyszłość.


Horoskop predyspozycji zawodowych, to horoskop, który ma odpowiedzieć na pytanie czym masz się zająć zawodowo w życiu, ale przede wszystkim dokąd zawodowo zmierzasz. Jaki jest cel Twojego życia. Jaką masz misję do wypełnienia.

W zależności od tego co jest dla Ciebie ważne, te odpowiedzi będą rożne. Jednym potrzeba pieniędzy, innym sławy, a jeszcze innym świętego spokoju. Ktoś jeszcze inny będzie chciał mieć wszystko na raz 🙂

Interpretacja horoskopu pod kątem predyspozycji zawodowych ma na celu odpowiedzieć Ci na pytanie, które z Twoich marzeń masz szansę zrealizować. Ma za zadanie wesprzeć Cię w realizacji celów i głęboko ukrytych, czasem wstydliwie przemilczanych wśród bliskich, pragnień.

Jakże często jest tak, że miejsce, w którym się wychowaliśmy, a potem w którym żyjemy, zakłada nam na oczy klapki i zapominamy o swoich planach, które kiedyś były dla nas ważne. Zdarzy się, że przedszkolanka wyśmieje Twoje rysunki, bo ma słabszy dzień, a Tobie w głowie już zawsze towarzyszyć będzie światełko z kodem: „jestem kiepski w rysowaniu”. Będziesz „bazgrać”, jak sam mówisz, do szuflady, ale nie odważysz się na nic więcej. A może szkoda? Skoro pragnienie bazgrania jest obecne w całym Twoim dotychczasowym szyciu, może wystarczy tylko sensowny szlif od mistrza? Pomyśl o tym.


Horoskop opisuje także co Cię ogranicza i powoduje strach przed działaniem oraz jakie przedsięwziąć kroki, by to w sobie przełamać.

Interpretując horoskop pod kątem predyspozycji zawodowych należy spojrzeć daleko w przyszłość i dostrzec możliwości, które się w życiu pojawią. Horoskop opisuje jakie dziedziny zapewnią Ci sukces (= spełnienie, pieniądze, spokój) i czym ten sukces w Twoim życiu będzie. Interpretacja horoskopu określi także jakie i kiedy napotkasz przeszkody oraz podpowie, jak spróbować wykorzystać je na swoją korzyść lub zmniejszyć ich negatywne skutki.

Horoskop nie może być jednak interpretowany w oderwaniu od Twojej rzeczywistości, bo wtedy jest bezwartościową kupką śmieci, z której każdy coś przypadkiem może dla siebie wyrwać i na siłę dopasować. Czasem pewne rzeczy idą jak po grudzie i trzeba je przepracować, choćby nie wiem jak się starało uniknąć porażki. Bo błędy przeszłości trzeba naprawić. Także błędy wychowawcze rodziców, co tu dużo mówić.

Znając jednak swoje predyspozycje zawodowe, nabierzesz w swoim życiu nowej perspektywy, by właściwie siebie ocenić. Poukładasz sobie wiele spraw, zaplanujesz, otworzysz się na NOWE i zaczniesz bardziej świadomie żyć, obserwując już w inny sposób to, co się w Twoim życiu zawodowym dzieje.


ŚWIADOME DECYZJE SĄ KLUCZEM DO SUKCESU

Dzięki znajomości własnych predyspozycji i możliwości, otworzysz swoje granice.

Granice ustawiają najpierw rodzice. Rzadko kiedy przekraczają oni własne ograniczenia w procesie wychowania. Oczywiście pragną dla dzieci wszystkiego co najlepsze. Jednak pragną tego, wciąż żyjąc we własnych granicach rozumienia i znajomości świata. Potem te granice dalej ustawiamy sobie sami. Jakoś tam planujemy sobie swoją przyszłość, a jeśli osłabione jest poczucie naszej wartości, plany te są mocno ostrożne.

Chodzi o to, że kiedy w horoskopie widać duże pieniądze, to dla jednego będzie to 100 tys., a dla drugiego 100 miliardów. A sława? Jeden pomyśli o byciu sołtysem w swojej wsi, a drugi zechce powitać delegację Marsjan na kosmicznej platformie 😉

Wszystko, cale nasze życie, jest w naszych rękach i zależy od tego, jak daleko sięgamy wzrokiem.

Astrologia potrafi otworzyć te granice, jest Bankiem pomysłów na zawodową przyszłość.
I tym właśnie różni się od testów. Choć tak jak one, nie jest wyrocznią 😉

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart

Rabat 5%

.

x