Ascendent w Bliźniętach

Ascendent w Bliźniętach

Najpierw Cię słychać, a potem widać. Dużo mówisz. Masz do przekazania światu wszystko co widzisz, myślisz, czytasz, podsłuchujesz, podglądasz, domyślasz się. Dajesz się poznać jako osoba ciekawska, która wszystkie wie i wszystko widziała. Byłabym zdziwiona, gdyby coś umknęło Twojej uwadze. Zachowujesz się, jakby jakiś magiczny skaner do skanowania otoczenia umieszczony był w Twoich uszach i oczach. Czasem ludziom przeszkadza to, że bezpośrednio pytasz: „ale co się stało?”, „ale o co chodzi?”. Wiem, że po prostu nie możesz się powstrzymać 🙂 Dzięki temu więcej wiesz, ale sprawdź czasem, czy nie przekraczasz granicy i nie drażnisz tym innych.

Bliźnięta, to znak jakości zmiennej i żywiołu powietrza. Ludzie odbierają Cię jako osobę żywą, towarzyską i ciekawą nowych znajomości. Masz dużą potrzebę komunikowania się z otoczeniem. Bez ludzi i towarzystwa, kiedy nie ma do kogo gęby otworzyć – usychasz. Często gestykulujesz i masz bogatą mimikę. W kontaktach osobistych ważna jest dla Ciebie wymiana oraz komunikacja myśli. Twoja kreatywność przejawia się w realizacji wielu pomysłów i inicjatyw, a umiejętności językowe pozwalają Ci swobodnie wyrażać swoje idee. Merkury, władca znaku Bliźniąt, jest władcą Twojego horoskopu. Sprawdź gdzie znajduje się Merkury w Twoim horoskopie, aby interpretacja była pełniejsza.

Merkury – władca Ascendentowych Bliźniąt

Masz Ascendent w Bliźniętach, ale coś Ci się nie zgadza? Wiele powie o Tobie położenie Merkurego w Twoim horoskopie. Koniecznie sprawdź w jakim jest znaku, domu oraz jakie tworzy aspekty z innymi planetami. Merkury jest władcą Twojego horoskopu i będzie symbolizował jakim typem Bliźniąt Ascendentowych jesteś oraz w jakim obszarze życia te cechy najlepiej spożytkować.

Możesz powiedzieć: „och, nieprawda, jak tak wcale nie paplę, astrologia nie działa”. Jeśli przemknęło Ci to przez myśl, sprawdź czy czasem nie masz Merkurego w znakach, które z natury nie są aż tak żywiołowe w rozmowie, np. w Rybach, Skorpionie, czy Byku. Może być też taka sytuacja, że Merkury jest w koniunkcji z Saturnem i zanim coś powie, to się najpierw mocno zastanowi.

Dlatego w pełnej i szczegółowej analizie horoskopu warto zwrócić uwagę na położenie Merkurego. Jest to kluczowe dla zrozumienia naszej natury, myślenia, podejścia do życia oraz podejmowania decyzji. Z Ascendentem w Bliźniętach możemy być zrównoważeni i logiczni, jak również bardziej skupieni na emocjach i intuicji. Wszystko zależy od położenia Merkurego w horoskopie, dlatego warto przyjrzeć się temu dokładniej.

Dobra znajomość horoskopu może być bardzo pomocna w zrozumieniu swojego charakteru i predyspozycji oraz pomóc w podjęciu decyzji dotyczących kierunku w życiu. Jeśli chcesz zamówić własną interpretację horoskopu, zajrzyj do mojego sklepu astrologicznego i wybierz horoskop urodzeniowypredyspozycje zawodowe lub inną wersję, którą potrzebujesz. Dzięki temu otrzymasz profesjonalną i spersonalizowaną interpretację, która pozwoli Ci lepiej zrozumieć swoje predyspozycje i podejmować właściwe decyzje w swoim życiu. A jeśli chcesz nauczyć się interpretacji horoskopu, zapisz się na kurs astrologiczny.

Jaki jeszcze jest Ascendent w Bliźniętach?

Masz zawsze dużo dobrych chęci, a przede wszystkim pomysłów, ale często nie znajdujesz siły i motywacji do ich zrealizowania. Chyba, że masz towarzyszy. Wtedy praca lepiej Ci idzie. Lubisz współpracować, wymieniać się pomysłami, koncepcjami i doświadczeniem. Lubisz być RAZEM. Ciągle poszukujesz nowych informacji i często nie potrafisz skupić się na jednej rzeczy. Cechuje Cię duża ciekawość i żądza wiedzy. Jak się przypniesz do jakiegoś tematu – pochłaniasz każdą informację na ten temat.

Twoja natura jest dwoista i zmienna, elastycznie dopasowuje się do sytuacji i ludzi. Z jednej strony jest to fantastyczna cecha, ponieważ – jeśli chcesz lub masz takie zadanie – potrafisz dogadać się praktycznie z każdym. Masz też w sobie gotowość na zmiany, na innowacje, ciekawość świata i wydarzeń. Jednak bywa, że ta zmienność staje się koszmarem, kiedy emocje dominują i wciągają Cię w wir coraz to nowych wrażeń. Z godziny na godzinę, ba! czasem z minuty na minutę czujesz inaczej.

Ciągłe gonienie za nowymi wrażeniami może doprowadzić Cię do częstych zmian pracy. Pracodawcy mogą przeklinać Twoją niesłowność. Zadbaj, aby praca, którą wykonujesz rozwijała Cię, inaczej szybko się nią znudzisz i zaczniesz rozglądać się za czymś inspirującym. Na przykład częste wyjazdy służbowe stwarzają taką możliwość. Posiadasz zdolności literackie, a także talent do naśladowania innych. Ponieważ w Twoim horoskopie podkreślony jest znak Bliźniąt, szukaj pracy związanej z tym znakiem zodiaku: pracy dziennikarza, handlowca, reportera lub nauczyciela.

Wyzwaniem dla Ciebie będzie słuchanie innych. Jednak spróbuj czasem posłuchać co mówią inni. Może to być dla Ciebie niezwykle ważne doświadczenie, zmieniające perspektywę na wiele spraw. Miej świadomość, że mówiąc, możesz niepotrzebnie zagadywać problem, zamiast go poczuć. Spotkanie z własnymi emocjami jest kluczem do rozwiązania wielu trudnych spraw. Sprzyja też podejmowaniu trudnych decyzji, w zgodzie ze sobą.

Baza Ascendentów – Bliźnięta

Zerknij do fotek poniżej. Zgromadziłam na swoim Pintereście osoby z Polski i z zagranicy, które mają Ascendent w Bliźniętach. Czy widzisz jakieś podobieństwa między nimi? Sądzisz, że coś ich łączy? Jakie cechy wyglądu lub zachowania dadzą się uchwycić u tych osób?

Swój Ascendent możesz sprawdzić w kalkulatorze astrologicznym na mojej stronie (po polsku) lub na stronie astro-seek.comastro.com (po angielsku). Jeśli nie wiesz jak, zostaw komentarz lub napisz do mnie, to obliczę go dla Ciebie.

Ascendent w Bliźniętach – wygląd, znane osoby:

Shopping Cart

Rabat 5%

.

x