godzina urodzenia potrzebna jest do sporządzenia horoskopu

Godzina urodzenia – jak ustalić godzinę urodzenia?

Czy godzina urodzenia jest potrzebna do sporządzenia profesjonalnego horoskopu? Tak – jest niezbędna. Pytacie mnie o to w mailach. Dzisiaj też: „Proszę o informację, czy można skorzystać z Twoich usług nie znając godziny urodzenia? I na ile dokładna jest informacja, którą podajesz.”

No właśnie na tyle dokładna, na ile dokładna jest Twoja godzina urodzenia 😀

Bez godziny urodzenia prognoza astrologiczna jest bardzo ogólna.

W zasadzie nawet zbyt ogólna, aby ktokolwiek był zadowolony. To godzina urodzenia wskazuje w horoskopie, w jakich dziedzinach życia i kiedy możemy wykorzystać nasze potencjały.

Chyba to gdzieś przeczytałam, że bez godziny urodzenia to tak jakbyśmy mieli podany adres, ale bez numeru ulicy i mieszkania. Bez tego nie dotrzemy pod właściwy adres. Widzimy okolicę, wiemy gdzie ktoś mieszka i co widzi na co dzień podczas spacerów, ale nie znamy dokładnie adresu i nie wiemy jak naprawdę mieszka: jakie ma książki, czy lubi kwiaty, jakie lubi kolory, czym się otacza i co jest mu naprawdę bliskie. Tą okolicą przemierza codziennie wiele osób i to samo możemy o nich powiedzieć: co widzą podczas spaceru, czy powrotu z pracy: ulice, drzewa, budynki. Nie znamy jednak żadnych szczegółów z ich BLISKIEGO, INDYWIDUALNEGO otoczenia.

Jak można ustalić swoją godzinę urodzenia?

Jest wiele możliwości ustalenia lub doprecyzowania naszej godziny urodzenia. Czasem przypomina to wyprawę krzyżową, ale warto.

1. Rodzice i rodzina. Jeśli nie pamiętają dokładnie lub mają wątpliwości, przepytaj Ich tak, by przypomnieli sobie co się działo, kiedy Twoja Mama zaczęła rodzić. A potem zrób dalsze dochodzenie. Czy był dzień, czy była noc? I tak kolejno: jeśli dzień to czy raczej o świcie, rano, w południe, po południu, czy wieczorem. A jeśli w południe, to czy to było raczej przed 12, czy koło 14? Często Rodzice, albo bliscy pamiętają, że ktoś wtedy wrócił z pracy, czy w telewizji były na przykład Wiadomości. Jeśli mniej więcej pamiętają jaka była pora dnia, to pytaj dalej, aż dowiesz się jak się rodziłeś: czy łatwo, czy ciężko, czy w godzinę, czy cała dobę albo dłużej. Te wszystkie informacje również pomagają potem astrologowi w dopracowaniu godziny.

2. Do wytrwałych jednak świat należy. Swoją godzinę urodzenia znajdziesz również w Archiwum Urodzeń, które w każdej miejscowości znajduje się w głównym Urzędzie Stanu Cywilnego. Potrzebujesz zamówić odpis zupełny aktu urodzenia, za który płaci się 30 zł. Przeczytaj jak to wygląda ze strony USC w artykule wyjaśniającym, skąd wziąć swoją godzinę urodzenia. Można też dopytać najpierw w Urzędzie, czy ta godzina znajduje się na Twoim akcie urodzenia. Zdarza się, że otrzymujesz tę informację od ręki, bez opłaty. Nie ma z tym najmniejszego problemu, dzisiaj nikt już się nie dziwi, że potrzebujesz swoją godzinę urodzenia 🙂

3. Godzina urodzenia wpisywana jest tez czasem ku naszemu zdziwieniu w Książeczce zdrowia dziecka, którą każdy ma w domu.

4. W domu czasem poniewiera się lub jest skrzętnie przechowywany paseczek ze szpitala, który zakłada się noworodkowi na rączkę. Tam bankowo jest godzina rodzenia.

5.  Jeśli godzina urodzenia jest nieznana lub przybliżona, można ustalić właściwą na podstawie astrologicznych obliczeń. Nazywa się to rektyfikacją horoskopu. Ponieważ astrologia polega na liczeniu i analizie, można ją wykorzystać i w drugą stronę, czyli albo z dokładnych danych odczytać przyszłe wydarzenia, albo z wydarzeń odczytać przeszłą datę.

Na czym polega rektyfikacja horoskopu?

  • Przesyłasz mi wszystkie informacje jakie masz na temat swoich narodzin.
  • Podajesz spis istotnych wydarzeń ze swojego życia wraz z ich datą. Najważniejszy jest w nich rok, ale im data dokładniejsza, tym oczywiście lepiej. Wydarzenia to np. ślub, rozwód, rozstanie, dzieci, choroba, wypadek, ważny wyjazd, zmiana pracy, przeprowadzka, a czasem nawet remont, kupno czegoś, śmierć kogoś, także istotne zmiany wyglądu, tatuaże itp. To mogą być również ważne dla Ciebie okresy w życiu, podjęcie nauki, przejście na dietę, zaangażowanie się w jakąś działalność itp. Bardziej dokładne pytania prześlę Ci dopiero, kiedy zobaczę wstępny horoskop.
  • W tym przypadku w ustaleniu godziny urodzenia pomogą także Twoje zdjęcia, czy filmy z Twoim udziałem.
  • Możemy również wspólnie obserwować Twój przybliżony horoskop i na tej podstawie doprecyzować godzinę. Zabiera to czasem nawet rok, ale się opłaca. Podaję wtedy okresy wzmożonej obserwacji, a Twoim zadaniem jest spisywanie dat i godzin wydarzeń, a następnie raportowanie ich do mnie.

Rektyfikacja horoskopu jest jedną z moich ukochanych dziedzin astrologii. Uwielbiam łamigłówki i gry logiczne, a ta technika mi je przypomina. Jednak musisz wiedzieć, że ustalenie godziny urodzenia jest baaardzo czasochłonne, a więc poza cierpliwością wymagać będzie od Ciebie sporej dozy zaufania do mnie, otwartości i chęci podzielenia się różnymi szczegółami z życia. Wiem, że to trudne. Ja ze swej strony gwarantuję absolutną dyskrecję, poszanowanie dla każdej powierzonej mi sprawy oraz bezstronność.

Proszę sprawdzać wszystkie możliwości. Zawsze godzina uzyskana z bezpośrednich źródeł jest bardziej wiarygodna, nawet jeśli nie jest dokładna. Należy ją potem tylko doprecyzować, nawet jeśli jest jakiś przedział czasowy. Więc jeśli nie znasz swojej godziny urodzenia, zrób chociaż wszystko co się tylko da, by ją przybliżyć. Jeśli nie masz żadnych danych o narodzinach, ustalenie godziny jest praktycznie niemożliwe.

Napisz do mnie w sprawie rektyfikacji horoskopu

Jeśli chcesz, abym zajęła się rektyfikacją Twojego horoskopu, napisz do mnie maila. Podaj swoją datę i miejsce urodzenia oraz informacje o godzinie narodzin. W mailu opisz wszystko co wiesz i skalę dotychczasowych poszukiwań. Odpiszę kiedy wszystko sobie sprawdzę i ocenię koszt usługi. Daj mi na to czas, ponieważ zawsze wykonuję wstępną weryfikację i opisuję możliwości.

Cena za taką usługę oscyluje w widełkach 400-1200 zł i jest ustalana indywidualnie, w zależności od nakładu pracy. Jeśli dodatkowo chcesz u mnie zamówić inną usługę, jest oczywiście rabat. Cenę podaję przed realizacją usługi niezobowiązująco. Zapraszam do kontaktu 🙂

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart

Rabat 5%

.

x