Horoskop na Nowy Rok

Horoskop na Nowy Rok astrologiczny

Zbliża się koniec roku. Zastanawiasz się jaki będzie dla Ciebie ten Nowy Rok… lepszy? gorszy? czy się zakochasz? a może dostaniesz podwyżkę? czy długoletni narzeczony nareszcie Ci się oświadczy? czy się przeprowadzisz? jaki będzie Twój horoskop na Nowy Rok?

Z każdej strony atakują wróżbici, astrologowie, którzy za jednego smsa odpowiedzą na Twoje wątpliwości. Kogo wybrać? Wiesz, że smsowe horoskopy są słabe, nie odpowiadają na wszystkie pytania.
Szukasz więc dalej… chcesz prawdziwego, profesjonalnego horoskopu, który wreszcie da Ci sensowną odpowiedź! Witaj w moich progach! 🙂


Czy wiesz jak wygląda profesjonalny horoskop?

Jak wygląda prawdziwy, profesjonalny horoskop

Kliknij na ten obrazek, to w nowym oknie otworzy Ci się właśnie taki horoskop.

Czy wiesz skąd wziąć taki horoskop? Taki horoskop można wyliczyć nawet samodzielnie, ale potrzebna jest do tego data urodzenia, zawierająca: dzień, miesiąc, rok i GODZINĘ urodzenia oraz miejsce urodzenia.

Taki horoskop odpowie naprawdę na każde Twoje pytanie. „Horoskop dla Bliźniąt na Nowy Rok” rok jest bardzo ogólny i jeśli zawiera w sobie choć ziarnko prawdy, dotyczy na oko 1/12 ludzkości, bo zapewne wiesz, że jest 12 znaków zodiaku. To jest tak, jakby podawać komuś swój adres zamieszkania, podając samą nazwę dzielnicy, bez ulicy, numeru domu i numeru mieszkania. jak ten ktoś znajdzie właśnie Ciebie?

Na tym właśnie polega różnica między horoskopem gazetowym, a horoskopem profesjonalnym. Mało prawdopodobne, że taki horoskop dla Byka, czy Ryb, sprawdzi właśnie Tobie, mimo że jesteś spod tego znaku. Prawidłowy horoskop buduje się na podstawie pełnej daty, godziny i miejsca urodzenia. I wygląda jak ten powyżej. Jeśli czytasz horoskopy w internecie dla rozrywki lub dla zabicia czasu, to nie ma sprawy. Ale nie traktuj ich poważnie.

Jak zdobyć swój prawdziwy horoskop na Nowy rok?

Jeśli naprawdę chcesz poznać siebie lub swoich bliskich i faktycznie dowiedzieć się co Cię czeka, wykreśl sobie na początek horoskop w:

Jak już wykreślisz profesjonalny horoskop dla siebie, to możesz przeczytać interpretację na różnych stronach internetowych, na przykład na moim blogu Astrologia dla opornych lub wielu, wielu innych.

Jak zbudowany jest dokładnie horoskop i jakie informacje zawiera oraz co oznaczają te wszystkie symbole, możesz przeczytać w innym moim wpisie na tym blogu.

Możesz także zamówić interpretację swojego horoskopu u profesjonalnego astrologa, ale nie będzie to już kosztować 2,66 zł plus VAT. Dlaczego? Ano właśnie dlatego, że to profesjonalny horoskop, skrojony na miarę, wyłącznie dla Ciebie, jeden jedyny w swoim rodzaju. Nie jest to jedynie wykres, czy opis, a pełna interpretacja i rozmowa, podczas której omawiamy wszystko krok po kroku. Zapraszam do mojego Sklepu, znajdziesz tam wiele rodzajów horoskopów, które można u mnie zamówić.

Zrób to profesjonalnie w tym roku

Wykreśl sobie wreszcie prawdziwy, profesjonalny horoskop. Przeczytaj samodzielnie lub dowiedz się od astrologa, co jest w nim zapisane. Zapewniam Cię, że to dużo ciekawsza i bardziej wartościowa prognoza na temat horoskopu na najbliższy Nowy Rok. Będzie dotyczyć wyłącznie Ciebie, a więc będzie prawdziwa. Warto wysilić się w tym roku do czegoś więcej niż czytanie gratisowych horoskopów, których wszędzie pełno, a ich wartość jest nijaka.

Astrologia to nie tylko horoskop dla Strzelca, czy Koziorożca na kolejny rok. To starożytna wiedza, dzięki której możesz naprawdę poznać siebie i zaplanować sobie udane życie. Przyznaję, że wymaga to wysiłku i nie jest to tak proste jak wklepanie znaku zodiaku w wyszukiwarkę.

Daję jednak słowo, że warto.

A przy okazji – Wszystkiego najpiękniejszego dla Ryb, Wodników, Koziorożców, Baranów, Bliźniąt, Byków, Lwów, Raków, Panien, Wag, Skorpionów i Strzelców, a więc całego zodiaku w Nowym Roku! 🙂 Życzę Wam, abyście w tym roku zobaczyli i poznali swój profesjonalnie obliczony horoskop.

Najlepsze horoskopy na Nowy Rok 2022:

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart

Rabat 5%

x