jacek-walkiewicz-mowca-szkoleniowiec-horoskop

Jacek Walkiewicz – horoskop szkoleniowca i trenera

Zobacz jak wygląda horoskop szkoleniowca, mówcy, mentora i trenera. Jacek Walkiewicz, to człowiek, który inspiruje mnie tym co opowiada. Jego wykłady są niezwykle wymowne, obrazowe i często zabawne. Posłuchajcie Jego wystąpień – to mądre, wartościowe spojrzenie na życie i fantastyczna motywacja do spełniania własnych marzeń.
Dla zainteresowanych astrologicznym rysem osobowości Jacka Walkiewicza, poniżej Jego horoskop, na podstawie daty, godziny i miejsca urodzenia, które mi podał.

horoskop-szkoleniowca-mowcy-mentora-jacek-walkiewicz

W pierwszej chwili w oczy rzuca się obsada zachodniej hemisfery (prawej części horoskopu), która bardzo mocno podkreślona, sugeruje pracę w dziedzinie usług, dla innych. Uwagę w horoskopie przyciąga również silny znak Wodnika (przewaga żywiołu powietrza), wraz z koniunkcją Merkurego i Jowisza, wskazujące na otwartość i szczerość w relacjach oraz nieustające pragnienie rozwoju i chęć dzielenia się własnymi doświadczeniami oraz wiedzą z innymi.

Jacek Walkiewicz od ponad 20 lat jest autorem i prowadzącym wielu programów szkoleniowych, zrealizowanych dla około 200 firm i korporacji. W Jego wykładach i szkoleniach wzięło udział ponad 30 000 słuchaczy. Jest członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce. Na swojej stronie Jacek Walkiewicz pisze o sobie:

Marzyciel-wizjoner wyznający zasadę: jeśli o czymś w życiu marzysz – sięgnij po to!

Niech nas to jednak nie zmyli. Że to taki Wodnik – Marzyciel i tyle. Saturn, stary władca Wodnika, w tym horoskopie ma mnóstwo do powiedzenia, co podkreśla skuteczność w osiąganiu tych marzeń, Jego pracy i dążeniach, zdolność do pokonywania słabości, odwagę, ale i dolegliwości kręgosłupa, o których dowiemy się z poniższych filmików.

Mars w Koziorożcu, a więc we władaniu Saturna, często spotykany jest w horoskopach liderów i trenerów oraz osób realizujących postawione cele z uporem i wytrwałością. To trener, który wiele może nas nauczyć. Księżyc w Skorpionie, mimo że słaby, to głęboko empatyczny, czujący potrzeby innych. Tym bardziej zachęcam Was do udziału w szkoleniach, podcastach, webinarach (szkoleniach internetowym), oglądania i czytania tego, co ma do powiedzenia.

W 2009 roku Jacek Walkiewicz kupił sobie wreszcie wymarzony kamper, aby podróżować po Europie (posłuchajcie o tej historii w filmiku :-), w 2010 wydał swoją książkę Pełna MOC życia, a w ubiegłym roku uruchomił autorską księgarnię Pełna MOC słów, na Chmielnej 10 w Warszawie. W tym roku podbija internet, a więc i Księgarnia rozpoczęła swój internetowy żywot.

Horoskop Jacka Walkiewicza

Patrząc na ten horoskop – Ascendent w Lwie, jego władca – Słońce w VII domu, Saturn w Wodniku i Koziorożec, dostrzegamy cechy mówcy, lidera, który skutecznie motywuje i inspiruje do działania, do podejmowania wyzwań oraz do odwagi, o której dużo mówi i jednocześnie tłumaczy jak stabilizacja może być szkodliwa (ha!). Sam z silną obsadą jakości stałej w horoskopie na pewno ze stabilizacją wielokrotnie musiał się mierzyć. Pozostaje jeszcze kręgosłup (wierzchołek VI domu w Koziorożcu i obecny tranzyt Plutona), który być może przypomina niejednokrotnie o potrzebie relaksu, luzu i znalezieniu wreszcie czasu tylko dla siebie.

Merkury w Wodniku i w retrogradacji sugeruje, że jedna książka to nie wszystko, z pewnością będziemy mieć okazję przeczytać więcej. Swoją drogą, zapewne z tych setek maili, które nieustająco pisze do swoich czytelników i uczestników szkoleń, uzbierał się spory materiał do publikacji. Pozostają jeszcze do opisania podróże i mnóstwo inspirujących historii oraz przemyśleń, którymi warto się podzielić.

Ostatni rok, kiedy tranzytujący Jowisz w Bliźniętach znajdował się w trygonie do planet w Wodniku w horoskopie Jacka Walkiewicza, a dyrekcyjny Jowisz w sekstylu do Słońca i Wenus, był i jest dla Niego intensywny medialnie (internetowo), a publikacja wystąpienia dla TEDxWSB podbiła serca internautów. Zresztą sami posłuchajcie i zobaczcie poniżej w filmach.

W kolejnych latach dużo będzie się działo. Tranzytujący Jowisz zmierza w kierunku Ascendentu (sierpień 2014), będzie zatem Jacka Walkiewicza więcej 🙂 Uran już prawie stoi u szczytu horoskopu, zatem na pewno szkoleń internetowych i webinarów też będzie więcej. Dyrekcyjne układy planet zbliżających się do MC pokazują, że rozpocznie się zbieranie plonów, a kolejne marzenia będą spełniane!

_________________________________
Zdjęcie: strona Jacka Walkiewicza jacekwalkiewicz.pl

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart

Rabat 5%

.

x