rok astronomii obserwacja nieba astrologia

Międzynarodowy Rok Astronomii

2009 rok, to Międzynarodowy Rok Astronomii. Z tej okazji na całym świecie, także i w Polsce, odbędzie się wiele interesujących konferencji, imprez i prezentacji. Bardzo się cieszę, bo i dla astrologów to także będzie wspaniała lekcja o siostrzanej ASTRONOMII. A będzie się działo…

Choć obserwując i rozgryzając znaczenie horoskopu operujemy symboliką znaków zodiaku, warto zadrzeć głowę w niebo  i przeanalizować nie tylko symbolikę, ale także i niebiańską rzeczywistość. Zachęcam do tego niejednokrotnie. Także i teraz.

Zapewniam, że unaoczni to niejednemu z nas, że wszechświat wcale nie kręci się wokół niego, że życie ziemskie wcale nie jest oderwane od „nieba”, a nasze pieczołowicie odmierzane minuty zdecydowanie różnią się od tych świetlnych.

Na youtube można obejrzeć można obejrzeć film reklamowy w polskiej wersji językowej na temat Międzynarodowego Roku Astronomii 2009. W Wikipedii można uzyskać informacje o minionych imprezach z tej okazji.

Przy okazji, w 2009 roku, czeka nas obserwacja całkowitego zaćmienia Słońca 22 lipca.

Czeka nas także astrologicznie ciekawy rok. Jowisz wkrótce znajdzie się w Wodniku, Saturn w listopadzie opuści znak Panny, a Pluton rozgości się na długie lata w Koziorożcu.

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart

Rabat 5%

x