fakty-tvn-astrologia-biznesu-astrolog-rosyjski

O astrologii biznesu w Faktach TVN

W lipcu 2014 w wieczornych Faktach pojawił się materiał informacyjny, gdzie głównym tematem była astrologia biznesu w Rosji. Wypowiadają się w nim astrologowie rosyjscy współpracujący z firmami oraz zadowoleni klienci.

Zapraszam do obejrzenia – po kliknięciu na powyższy link, odtworzy się reportaż na stronie TVN24.

„Będzie kryzys finansowy. Całkiem sporo ludzi straci całkiem spore pieniądze.” – Analitycy ostrzegają Rosjan, ale Rosjanie już ich nie słuchają. Jest nowa moda – rosyjscy bogacze podejmują finansowe decyzje, korzystając z porad astrologów. Popyt na ich usługi jest tak duży, że specjalistów od gwiazd zaczyna brakować. – tymi słowami zapowiedział dziś reportaż Andrzeja Zauchy z Rosji, Grzegorz Kajdanowicz.

Astrologia biznesu w Polsce

W Polsce myślę, że jeszcze specjalistów – astrologów nie brakuje, jednak rzeczywiście niewielu z nas zajmuje się astrologią biznesową. Jest to jedna z wąskich specjalizacji i wymaga równie intensywnych studiów oraz głębokich analiz, co i pozostałe dziedziny astrologii. Fascynujące zajęcie 🙂

Jest to jedna z moich ulubionych specjalności, chętnie siadam do horoskopów biznesmenów polskich, jak i zagranicznych, czytając Forbsa, czy inne gazety publikujące newsy ekonomiczne. Badam zarówno horoskopy przedsiębiorców, jak i ich firm, ludzi sukcesu, jak i tych, którzy sukcesu nie odnieśli lub wręcz zaliczyli porażkę.

Moimi klientami często są ludzie prowadzący swoje spółki, przedsiębiorstwa, ale także i te osoby, które przygotowują się do takich wyzwań w przyszłości oraz studenci, uczniowie, rodzice, którzy chcą pomóc swoim dzieciom w harmonijnym rozwoju.

Jest to szerokie pole do analizy, bo jak widać astrologia biznesu to nie tylko horoskopy sukcesu, to również horoskopy zawodowe oraz predyspozycji do wykonywania różnych zawodów. To także określenie naszych słabości, czułych punktów, blokad i przeszkód, które ten sukces od nas oddalają.

Źródło: Fakty TVN

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart

Rabat 5%

x