pusty bieg Ksiezyca 2015

Pusty bieg Księżyca w 2015 roku – kalendarz

Poniżej zamieszczam kalendarz pustego biegu Księżyca na każdy miesiąc w 2015 roku. Polecam swój zeszłoroczny artykuł, w którym zebrałam wskazówki na temat tego osławionego układu astrologicznego. W minionym roku nadarzyła się kolejna okazja, aby przetestować czy to działa, czy nie, a jeśli tak, to jak 🙂 Zapraszam do lektury 🙂

Profesjonalną prognozę astrologiczną na 2015 rok, na podstawie Twojej daty, godziny i miejsca urodzenia, możesz zamówić na mojej stronie w zakładce Zamów horoskop (LINK). Polecam i zapraszam.

PUSTY BIEG KSIĘŻYCA 2016 – TUTAJ (link)

A teraz bieżący temat.
Co roku staram się obserwować wszelkie układy planetarne, a właściwie ich odzwierciedlenie w naszym życiu. Muszę przyznać, że to był dla mnie bardzo bogaty rok w różnego rodzaju astrologiczne odkrycia. Ale o tym będzie, jak dopnę wszystko na ostatni guzik 😉 Tutaj jest miejsce na bieżące przemyślenia dotyczące pustego biegu Księżyca.

Co roku staram się zwrócić Waszą uwagę, aby traktować okresy pustego biegu Księżyca jako jeden z wielu wskaźników astrologicznych. Podstawowe jest oczywiście to, co dzieje się w naszym horoskopie urodzeniowym obecnie, to znaczy jakie tendencje rozwojowe można w nim dostrzec: co mówią przede wszystkim tranzyty, oraz w mniejszym stopniu progresje i dyrekcje. Bo kiedy jesteśmy na tak zwanej fali życia, taki błahy wskaźnik za bardzo nas nie powstrzyma. Z drugiej strony, kiedy przeżywamy coś jakby dno… może wiele podpowiedzieć 🙂

A więc podsumowując: masz pomysł, otrzymujesz propozycję, podejmujesz działanie, to sprawdź: jest pusty bieg, to trzeba jeszcze coś przemyśleć, oferta ostatecznie będzie miała nieco inny wygląd, licz się z opóźnieniami, a na pewno sprawdzaj. I właśnie ja tak postanowiłam sprawdzić…

W 2014 podpisywałam nową super umowę z operatorem komórkowym. Cudowny sprzedawca, totalnie zaangażowany w moje sprawy, nielimitowane rozmowy… jakie On mi dał rabaty! … 🙂 Niestety kurier z umową do podpisania przyjechał w dniu, kiedy pusty bieg Księżyca trwał praktycznie całą dobę. No co zrobić… wsiadłam do tego wagonika na astrologicznym rollercoasterze z uśmiechem na ustach i powiedziałam sobie: sprawdzam. No co się może zdarzyć?? Rozmowy ze sprzedawcą są przecież nagrywane… 🙂

Jakież było moje zdziwienie, kiedy po kilku dniach od uruchomienia nowej taryfy, otrzymałam informację o przekroczeniu limitu rozmów! No przecież miały być nielimitowane rozmowy! Specjalnie sprawdzałam tę umowę przy podpisywaniu, bo wiedziałam, że coś może być nie tak. No dobra, sprawdzę ją jeszcze raz. Jest jak Byk 🙂 dzwonię, piszę, reklamuję… no tak… ktoś nie wcisnął klawisza enter 🙂 Otrzymałam przeprosiny, zwrot kosztów wszelkich i 25 zł rekompensaty 🙂 Wszystko dobrze się skończyło, to jasne, no bo co mogło się stać?

Poza pustym biegiem Księżyca w dniu podpisania umowy, w moim horoskopie natalnym wszystko było ok, podczas rozmowy ze sprzedawcą także. Podaję ten przykład, bo czasem podpisuje się poważniejsze umowy i szkoda, aby nie weszły one w życie 🙂 A kiedy trzeba, bo tak nas życie prowadzi, to warto przyjrzeć się wszystkiemu dokładnie i dopilnować późniejszego przebiegu spraw.

Więcej wskazówek znajdziecie w moim ubiegłorocznym artykule Pusty bieg Księżyca w 2014 roku – Kalendarz i 7 wskazówek (LINK)

Poniżej zamieszczam

PUSTY (PRÓŻNY, JAŁOWY) BIEG KSIĘŻYCA W 2015 ROKU:
VOID OF COURSE MOON
Warszawa, Polska
(kliknij każdy miesiąc, aby otworzyć plik powiększony w nowym oknie)

STYCZEŃ 2015

LUTY 2015

MARZEC 2015

KWIECIEŃ 2015

MAJ 2015

CZERWIEC 2015

LIPIEC 2015

SIERPIEŃ 2015

WRZESIEŃ 2015

PAŹDZIERNIK 2015

LISTOPAD 2015

GRUDZIEŃ 2015

Poprzednie wpisy o pustym (inaczej: próżnym, jałowym) biegu Księżyca, wraz ze wskazówkami i informacjami, znajdują się na moim blogu w kategorii PUSTY BIEG KSIĘŻYCA (LINK).

PRAWA AUTORSKIE
Jeśli kopiujesz tekst lub wstawiasz Kalendarz na swoją stronę, podaj autora i źródło, dziękuję.
Olga Gieraga


Zdjęcie: Robbert van der Steeg, flickr.com
Obliczenia okresów pustego biegu Księżyca zostały wykonane w programie astrologicznym ZET9 GEO
(darmowy program astrologiczny do ściągnięcia ze strony autora na www.zaytsev.com)

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart

Rabat 5%

x