kurs-astrologiczny-lodz

Otwarty warsztat astrologiczny dla studentów

Zapraszam łódzkich studentów do zapisów na nieodpłatne warsztaty i szkolenia w ramach Akademii Umiejętności, organizowanych co roku przez AIESEC. W tym roku – 3 marca – będę miała przyjemność poprowadzić także 3 godzinny warsztat/ kurs astrologiczny. Będzie to wprowadzenie w świat astrologii i astrologii biznesu.

Podczas szkolenia pokażę jakie informacje można odczytać z horoskopu człowieka lub firmy oraz jak umiejętnie wybrać korzystny czas na ślub, założenie firmy, czy podpisanie umowy. Zobaczysz także co powinno zdecydować o wyborze partnera, zarówno życiowego, jak i biznesowego. Zapisy poniżej…

Zapisy na wszystkie warsztaty odbywają się poprzez stronę Dni Kariery.

Organizatorem Dni Kariery jest AIESEC. Dni Kariery to jedno z największych przedsięwzięć na rynku pracy i wśród społeczności studenckiej. Projekt składa się z dwóch części:

  •     Targów pracy, praktyk i staży,
  •     Akademii Umiejętności.

Dni Kariery to największe targi pracy, praktyk i staży w Polsce. Odbywają się już od 19 lat na wiosnę w największych ośrodkach akademickich, a w Warszawie również jesienią. Co roku bierze w nich udział około 60,000 studentów oraz około 250 firm.

Targi dają pracodawcom szansę promocji praktyk, pracy i staży wśród studentów. Umożliwiają bezpośredni kontakt z potencjalnymi pracownikami, wymianę informacji oraz wzajemnych oczekiwań. Stwarza to firmom możliwość przekonania odpowiadających profilem studentów do złożenia swojej aplikacji. Ponadto studenci mają możliwość porównania ofert wielu pracodawców i wybrania tej najodpowiedniejszej.

Równolegle do targów toczy się Akademia Umiejętności. Jest to szereg warsztatów i szkoleń prowadzonych przez firmy biorące udział w targach, firmy szkoleniowe i organizacje. Dotyczą one zazwyczaj tematów związanych z efektywnym poszukiwaniem pracy, rozwojem osobistym, jak również rozwiązywaniem ciekawych problemów biznesowych. Udział w Akademii Umiejętności daje pracodawcom możliwość wykreowania wizerunku firmy dbającej o rozwój pracowników, co może zachęcić większą liczbę studentów do aplikowania na staż lub praktykę przez nie proponowane.

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart

Rabat 5%

.

x