Przyszłość w horoskopie - prognoza astrologiczna

Przyszłość w horoskopie – prognoza astrologiczna

Prognoza astrologiczna – otrzymałam w mailu zapytanie o to, czy w ogóle jest możliwość odczytania z horoskopu przyszłości. Jedni mówią, że nie, inni, że tak – sama mam w zakresie swoich usług prognozy.

Jak to więc jest naprawdę? Dochodzę do wniosku, że dokładność astrologicznego opisania przyszłości jest odwrotnie proporcjonalna do czasu, w jakim tę przyszłość rozpatrujemy. To znaczy, że im bliżej naszych czasów – tym dokładniejszy opis. Im dalej – tym bardziej ogólny, a w zasadzie tendencje rysujące się w przyszłości. Rozczarowujące to trochę, czyż nie?

Jak odczytuje się przyszłość z horoskopu?

Myślę, że niedobrze jest próbować z horoskopu odczytać dokładne szczegóły przyszłości, że np. 29 października 2035 o godzinie 13.45 będzie miało miejsce konkretnie opisane wydarzenie. A jeśli ktoś szuka odpowiedzi na tak szczegółowe pytania, to raczej powinien zgłosić się do psychoterapeuty, a nie do astrologa.

Prognoza astrologiczna czyli interpretacja horoskopu w przyszłości ma ściśle określone reguły, choć jest wiele różnych „szkół” interpretacyjnych. Polega to jednak zawsze na odczytaniu symboliki zapisanej w horoskopie za pomocą planet i innych elementów.

Każdy symbol w horoskopie ma swoje znaczenie, ale w połączeniu z innymi nabiera nowych cech, czasem lepszych, a czasem gorszych. To zupełnie tak jak w życiu. Bo horoskop wspaniale odzwierciedla życie. Wielowymiarowo. Także przyszłość. Ale tak jak w życiu masz wiele możliwości zareagowania w danej sytuacji, tak właśnie opisuje to horoskop. Nie jednoznacznie, a wielowymiarowo.

I tak jak w życiu: w zależności od tego co wybierzesz i zdecydujesz zrobić – taką przyszłość i konsekwencje wydarzeń opisze horoskop. Czasem idziesz po linii najmniejszego oporu, a czasem dokładasz wszelkich starań, by maksymalnie dużo osiągnąć.

Szczegółowe opisanie życia za 20 czy 50 lat chyba mijałoby się z celem. Życie zmienia się bardzo mocno wraz z odkryciem każdego nowego wynalazku. Czy ktoś, nawet 30 lat temu, mógłby przewidzieć dzisiejszy biznes w sieci komórkowej czy internetowej. A dziś ten np. w sieci teleportacyjnej za kolejnych 20 lat? 😉 No zapewne niedokładnie. Natomiast mógłby opisać to jako nowoczesny biznes, coś czego jeszcze nie ma lub dziś wydaje się nieosiągalne, prawie nierealne.

A więc – moim zdaniem – dokładność astrologicznego opisania przyszłości
jest odwrotnie proporcjonalna do czasu, w jakim tę przyszłość rozpatrujemy.

Im bliżej naszych czasów – tym dokładniejszy opis. Im dalej – tym bardziej ogólny opis. A w zasadzie tendencje i sformułowania typu: w tym okresie przełom w dziedzinie finansów osobistych. A w tym zmiana miejsca zamieszkania lub daleka podróż, w jeszcze innym rozwód lub kontrakt biznesowy z istotami pozaziemskimi. Co uważam, że i tak jest bardzo dużą podpowiedzią na daleką przyszłość.

W czym prognoza astrologiczna może pomóc?

Analiza horoskopu w przyszłości, którą wykonuję, polega więc na obserwacji przeszłych, bieżących i przyszłych ruchów planet w odniesieniu do Twojego horoskopu. Następnie analizie podjętych do tej pory przez Ciebie działań oraz dostrzeżenia ich skutków w przyszłości. To także obserwacja tego co może się wydarzyć, ale bez żadnych szczegółów. Bo nie da się jednoznacznie ustalić wszystkich szczegółów i okoliczności wydarzeń.

Każdy człowiek jest inny. Każdy ma wolną wolę, inne doświadczenia i własne decyzje na swoim koncie. W identycznych sytuacjach jest wiele możliwości zachowań. Ktoś mając szansę wystąpić w telewizji skorzysta na tym i zrobi błyskawiczną karierę. A ktoś inny w tej sytuacji schowa się w cieniu, bo czuje, że świat mediów nie jest dla niego. A przecież można powiedzieć, że taką miał w życiu szansę! Prawda?

Kiedy wybrać się w podróż dookoła świata?

Inny przykład. Także ktoś w pewnym okresie życia będzie topił smutki w butelce. Ktoś inny nawróci się i zwiąże się z jakimś ruchem religijnym. A jeszcze ktoś, kto dysponuje zasobnym portfelem kupi sobie łódź i popłynie w podróż dookoła świata. Ja opiszę to w każdy znany mi dziś sposób, zapewne także jako okres wyobcowania, kontaktu z wodą i głębokich przemyśleń. Wspomnę o zagrożeniu uzależnieniem, ogromnej intuicji, łatwowierności, ale jak widać przejawów danej sytuacji może być wiele. Bo wszystko zależy od okoliczności, Twoich realnych planów i marzeń oraz podjętych przez Ciebie decyzji w przeszłości.

Dlatego Prognozy astrologiczne, których interpretacji dokonuję, nie zaplanują życia w każdym szczególe.
Taki horoskop jest jednak bardzo cenny, bo daje pełny obraz tendencji w przyszłości. Ujawnia szanse i możliwe zagrożenia, podpowie kiedy podjąć akcję, a kiedy wstrzymać się lub uporządkować swoje sprawy.
Jest to horoskop, który pomoże zaplanować życie, ale go nie przeżyje za Ciebie. To nie recepta, a raczej klucz – do wielu drzwi, nie jednych i ostatecznych.

To poszerzenie własnych granic.

Jak wygląda prognoza astrologiczna?

Wybierając te horoskopy, wypełniasz zawsze dodatkowo Ankietę wstępną, w której pytam o Twoje plany na przyszłość. W mojej analizie odpowiadam na Twoje pytania, ale również przedstawiam co się wydarzy z mojego, czyli astrologicznego punktu widzenia. Podpowiadam czy i kiedy zaistnieje możliwość realizacji Twoich planów. Jednocześnie sugeruję co ponadto widzę, a czego jeszcze nie dostrzegasz. Aby w przyszłości, kiedy pojawi się okoliczność – móc skorzystać z niej w pełni świadomie lub przytomnie zareagować na ewentualne kłopoty.

Horoskop na przyszłość, prognoza astrologiczna jest o tyle wartościowa, że znając swoje możliwości, można połączyć elastycznie różne scenariusze na życie w zależności od sytuacji jakie się pojawią. Lub zdecydować się na jeden najlepszy i sukcesywnie go rozwijać. To duże wsparcie w późniejszym życiu. Zawsze w chwilach zamętu można się do tego odnieść i przeanalizować sytuację z jeszcze innej perspektywy.

Zawsze powtarzam moim Klientom, że astrologia w ogóle nie byłaby potrzebna, gdybyśmy od dzieciństwa nauczyli się świadomie żyć i obserwować swoje życie oraz mieli odwagę robić to, co nam w duszy gra. Ale to zależy już od rodziców i naszego otoczenia, później od nas oraz całej historii i wielu innych okoliczności.
Dziś jest tak jak jest. Żyjemy szybko, z dnia na dzień łapiąc okazje, nie mamy czasu na rozmyślania, ani obserwację znaków, jakie daje nam życie. A szkoda.

To co mogę dla Ciebie zrobić jako astrolog, to podejrzeć Twoją przyszłość
i pomóc otworzyć Ci granice, tj. granice, w których żyjesz.
Mogę spróbować poszerzyć Ci perspektywę widzenia,
otworzyć Cię na własny rozwój oraz nowe możliwości,
a także przestrzec przed błędami, które możesz w przyszłości popełnić.

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart

Rabat 5%

x