co-to-jest-pusty-bieg-ksiezyca

Pusty Bieg Księżyca w 2013 roku

Warto wpisać sobie w swój kalendarz te godziny, a czasem i dni, kiedy Księżyc w danym znaku zodiaku nie tworzy już znaczących aspektów do innych planet.

Na 2013 rok okresu pustego przebiegu Księżyca znajdziesz w mojej Czytelni (LINK)
oraz na moim profilu na Facebooku (LINK).

Co to jest pusty bieg Księżyca?

Pusty (inaczej jałowy, czy próżny) bieg Księżyca, to okres, w którym Księżyc nie tworzy już żadnych głównych aspektów z innymi planetami, aż do ingresu (wejścia) w nowy znak. W astrologicznej symbolice pusty bieg Księżyca oznacza, że sprawy rozpoczęte w tym czasie nie będą miały swojego dalszego biegu. Z jednej strony to niekorzystne przy rozpoczynaniu nowych projektów, które chcemy w przyszłości rozwijać, bo skazuje je to na niepowodzenie i brak perspektyw rozwoju, z drugiej jednak – gdy chcemy szybko zakończyć niechciany wątek interesów, robimy to właśnie podczas pustego biegu Księżyca.

Daty zawsze jednak należy dobierać umiejętnie i indywidualnie. Pamiętajmy, że pusty bieg Księżyca to nie jedyny wyznacznik powodzenia lub porażki naszych przedsięwzięć.

Pomysł, czy projekt zrodzony w tym czasie może świetnie się w przyszłości rozwinąć, należy jednak pamiętać, że będzie wymagał pewnych przeróbek. W tym wypadku pusty bieg Księżyca oznacza, że w obecnym kształcie lub z tymi ludźmi, projekt nie zostanie zrealizowany, a na pewno do pełnego sukcesu wymaga lepszego dopracowania.

Zestawienia wykonuję za pomocą programu ZET 9 GEO (www.zaytsev.com)

Te i inne ważne układy astrologiczne na bieżąco opisuję na swojej stronie Pro Astro na Facebooku (LINK).

PRAWA AUTORSKIE
Jeśli kopiujesz lub wstawiasz Kalendarz na swoją stronę, podaj autora i źródło, dziękuję.


ZDJĘCIE: ©iStockphoto.com/dr911
Obliczenia horoskopu zostały wykonane w programie astrologicznym ZET9 GEO
(darmowy program astrologiczny do ściągnięcia ze strony autora na www.zaytsev.com)

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart

Rabat 5%

x