astrokartografia horoskop wyjazdu

Astrokartografia – zobacz jak to działa w praktyce

Co to jest astrokartografia?

Astrokartografia, inaczej relokacja, to dziedzina astrologii, która analizuje horoskop urodzeniowy oraz prognostyczny, w zależności od miejsca pobytu. Relokując swój horoskop urodzeniowy w inne miejsce na świecie, możemy sprawdzić na ile to nowe miejsce będzie dla nas korzystne. Relokowany horoskop wskaże, w jaki sposób nasz urodzeniowy potencjał zrealizuje się w nowym miejscu. Taki horoskop astrokartograficzny podlega również analizie prognostycznej. Dzięki temu możemy sprawdzić, kiedy podróż w danym kierunku będzie udana, a kiedy czekają nas trudności.

To nie jest tak, że astrokartografia zmieni wszystko. To ciągle my, ale w nowym miejscu. Jeśli więc w Twoim horoskopie są trudne układy astrologiczne, pojedziesz w nowe miejsce razem z nimi. Trudne układy astrologiczne symbolizują Twoje blokady, napięcia, cień, z którym się zmagasz. Będziesz mieć jednak szansę przyjrzeć się sobie z innej perspektywy lub uruchomić swoje talenty nieco inaczej, niż dotychczas.

Jak sprawdzić swój horoskop astrokartograficzny?

Możesz samodzielnie sprawdzić swój horoskop relokowany, np. na stronie Astro-Seek.com, gdzie znajdziesz relokacyjny kalkulator online. Jest to o tyle wygodne, że po wykreśleniu mapy astrokartograficznej, możesz kliknąć w dowolne miejsce na mapie. Horoskop nowego miejsca automatycznie się wygeneruje i otworzy w nowej karcie. Jest to doskonale przygotowana strona, żeby posprawdzać sobie różne miejsca pobytu.

Druga strona internetowa, na którą warto zajrzeć, to oczywiście astro.com, w zakładce AstroClick travel również znajduje się kalkulator astrokartograficzny. Po wpisaniu danych swojego horoskopu urodzeniowego i wygenerowaniu mapy astrokartograficznej, możesz przeczytać interpretację danej linii planetarnej. Interpretacja jest po angielsku oczywiście, ale z pomocą tłumacza jest dostępna dla każdego. Nie jest to jednak pełna analiza horoskopu relokacji. Trzeba wykreślić cały horoskop nowego miejsca, aby zobaczyć całość nowego układu i wyciągnąć właściwe wnioski.

Teraz przyjrzyjmy się relokacji horoskopu Małgorzaty, podczas Jej podróży do Tybetu.

_______________________

Kursy astrologii praktycznej w Szkole Astrologii Pro Astro

Jeśli chcesz nauczyć się, jak w praktyce działa relokacja, zapisz się na mój kurs astrokartografii.
Przejdź do zakładki Kursy astrologiczne. Serdecznie zapraszam.

_______________________

W czym pomoże nam astrokartografia?

Każdy ma jakieś takie miejsce, o którym marzy. Kiedy zamyka oczy i odrywa się od rzeczywistości, widzi TO miejsce. Czasem to Las Vegas, czasem Tokio lub inne miejsca, doskonale znane turystycznie. Ale niektóre miejsca siedzą głęboko w nas. Zabierają poważne myśli co jakiś czas. I nagle pomysł o wyjeździe zaczyna być na tyle intensywny, że wszystkie dalsze plany uzależniamy od TEJ podróży. Astrologiczna symbolika wymarzonego miejsca sygnalizuje, że tam, daleko za oceanem jest nasz dom, miłość życia lub po prostu inspirujące miejsce na naukę lub pracę. Zobacz jak to było u Małgorzaty… oto astrokartografia w praktyce.

Horoskop natalny (urodzeniowy) Małgorzaty poniżej:
(jeśli klikniesz w obrazek, horoskop powiększy się w nowym oknie)

astrokartografia-horoskop-podroz

Jak widać Małgorzata jest spod znaku Ryb. Słońce w Jej horoskopie znajduje się w koniunkcji z Saturnem, w 12 domu horoskopowym. Koniunkcja Słońca z Saturnem symbolizuje ludzi poważnych, wytrwałych, nadodpowiedzialnych, „usztywnionych” często skłonnością do perfekcji i pracowitości.

Wrażliwość i potrzeba bycia „w cieniu” (istotna obsada 12 domu) oraz poszukiwanie wartości duchowych (Jowisz opozycja Neptun na tle 2 i 8 domu) kierowały Jej marzenia w stronę buddyzmu, poszanowania praw człowieka i dostrzegania jego prawdziwej natury. Dlatego w głębi duszy i naprawdę po cichutku marzyła o podróży do Tybetu.

Dokonując relokacji horoskopu Małgorzaty rzuci nam się w oczy „oczywista oczywistość”:

astrokartografia-horoskop-podrozy-wyjazd

Takie Słońce na MC nadaje życiu sens i wiarę w przyszłość. Świetnie się ze sobą czuje, błyszczy energetyczną wolą, pragnie zrealizować swoje cele. Nic dziwnego, że przez wiele lat marzenia o wolności, ufność Małgorzaty, że życie TAM jest Jej pisane, kierowały się w stronę tybetańskich gongów, świątyń wysoko w Himalajach i prostoty życia tybetańskich mnichów. Stamtąd Małgorzata czerpała dla siebie inspirację i szukała dla siebie sensu życia. Astrokartografia rewelacyjnie to diagnozuje.

Kiedy możemy spodziewać się rewolucji w naszym życiu?

Nie zawsze mamy możliwość zrealizować swoje marzenia podróżnicze ze względu na finanse i inne życiowe ograniczenia. Nie zawsze mamy też na to odwagę. Dlatego niezwykle ważne jest, aby sprawdzić relokowany horoskop również prognostycznie. Pogłębi to naszą wiedzę o tym, jak w nowym miejscu będziemy się naprawdę czuć. Są bowiem takie układy planetarne, które sygnalizują blokady i pogłębiające się trudności. Dzięki takiej obserwacji, możemy też z dużym prawdopodobieństwem przewidzieć, kiedy nastąpi realizacja marzeń o wyjeździe. Zapraszam do skorzystania z moich konsultacji astrokartograficznych.

Jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę o astrokartografii, zapisz się mój warsztat astrokartograficzny. Obecnie przyjmuję zapisy na 2023 rok. Zajrzyj do zakładki Kursy astrologiczne, aby dowiedzieć się więcej.

To co wydarzyło się w 2005 roku w życiu Małgorzaty opisuje w tym horoskopie szczególnie Uran oraz ważne progresje. To symboliczne zdjęcie wszelkich blokad i puszczenie hamulców. Z tego co wiem, to była wspaniała, rewolucyjna podróż, od której wiele nowych ziarenek w życiu Małgorzaty wykiełkowało. To była najważniejsza podróż Jej życia, która zmieniła wszystkie późniejsze decyzje i dalszy rozwój.

Wyjeżdżasz? Sprawdź swój horoskop relokacyjny:

Moje analizy astrokartograficzne uwzględniają miejsce, ale również czas relokacji. Mam duże doświadczenie w tego typu horoskopach i bardzo je lubię. Moi Klienci mieszkają w najróżniejszych zakątkach świata, dzięki czemu wielokrotnie, sprawdziłam jak w praktyce to działa.

Pełna analiza astrokartograficzna, to fascynująca astrologiczna podróż dookoła świata. Przyglądamy się różnym miejscom, które bierzesz pod uwagę lub, które wskazuje Twój horoskop. Omawiam te miejsca i podaję czas, w którym te części świata będą dla Ciebie najlepsze. Rozmowa może dotyczyć wyłącznie jednego miejsca, do którego zamierzasz się przeprowadzić, lub w którym będziesz studiować. Masz do wyboru 3 rodzaje usług. W razie pytań, zapraszam do kontaktu.

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart

Rabat 5%

.

x