Eminem horoskop

Eminem – Not Afraid – czy ma się czego bać?

Silny, skoncentrowany, rozpoczyna nowy etap życia. Horoskop Eminema wskazuje potrzebę chronicznego wyzwalania się, dążenia do nieskrepowanej przestrzeni, łamania schematów, bycia wolnym i niezależnym. Nowym singlem chce nam o tym przypomnieć i robi to skutecznie.

Nie mamy potwierdzenia Jego godziny urodzenia, serwis Astrotheme.com podaje godzinę 11.04, Astro-Databank jej nie potwierdza, horoskop oparłam na dacie uzyskanej z Wikipedii. Polecam anglojęzyczną wersję, ponieważ jest doskonale opracowana. Ponieważ nie mam pewności co do godziny urodzenia, kosmogram został sporządzony na godzinę 12.00 w południe, w miejscu urodzenia. Kosmogram nie uwzględnia domów horoskopowych.

Horoskop Eminema

eminem-horoskop-kosmogram-godzina-urodzenia

Na szczególną uwagę zasługuje prawdopodobny (ze względu na brak godziny nie znam dokładnego położenia Księżyca) Wielki Trygon w żywiole powietrza, którego jeden z wierzchołków obsadza koniunkcja Słońca z Uranem, a na kolejnych znajdują się Księżyc oraz Saturn. To jest właśnie ten układ, który symbolizuje Jego ciągłą potrzebę oczyszczania z wygodnickiego, bogackiego „syfu”, dążenie do szczerych wyznań: jestem taki sam jak wy, taki jak przed laty, nic się nie zmieniło.

Jowisz w Koziorożcu opisuje osobę, która lubi być „kimś”, lubi pracować „po coś”, ambicja pcha go wyżej i wyżej, ale jednocześnie tak mocno powietrzny człowiek brzydzi się swoim materializmem, pragnieniem bycia zauważonym, bycia kimś więcej, niż inni, bo wie przecież co jest w życiu ważne.

Przenikliwie obserwując rzeczywistość (Merkury w Skorpionie), potrafi składnie sklecić słowa (Saturn w Bliźniętach), które pójdą nie jednemu w pięty.

Bieżące układy planet w horoskopie Eminema

Kwadratura Jowisza z Plutonem tranzytowana ostatnio przez Plutona i Saturna odzwierciedliła Jego przemianę i ha! ziomal wziął się w garść.

Dalsze kwadratury tranzytującego Plutona wyznaczą czas mocnej ekspresji, ponieważ to najpierw Mars otrzyma wstrząsającą dawkę atomową, ale zaraz potem wesprze go sekstyl Plutona do urodzeniowego Merkurego i trygon do Wenus. Długo wyczekiwana twórcza energia tym razem także wstąpi w Eminema i usłyszymy jeszcze nie jeden hymn oczyszczający splamione forsą ręce Artysty.

Co w dyrekcjach? Aż miło popatrzeć. Smętny Neptun kończy właśnie kwadrat do wahającego się natalnego Marsa w Wadze, kończąc depresyjny, pełen wahania okres w życiu, a jednocześnie Jowisz w najbliższym roku uściśla z nim (Marsem) przedsiębiorczy, energetyczny trygon, pobudzając jednocześnie ruch w interesach. Dyrekcyjny Merkury stanął w opozycji do urodzeniowego Saturna, domykając być może (brak dokładnego położenia Księżyca) figurę Latawca, która z weną twórczą i zdobywaniem przestworzy ma wiele wspólnego (sam Eminem w ostatnim teledysku, do obejrzenia poniżej, lata niczym Neo z Matrixa).

W 2011 dyrekcyjne Słońce zaprowadzi Eminema na szczyt Neptunicznej złudy i miejmy nadzieję obrodzi ona wyłącznie w kolejny film lub inny głęboki, acz świadomy dzięki Słońcu, akt twórczy, a nie przypominajkę z mrocznych zaułków narkotycznego życia.

To silny facet i szczery wobec przede wszystkim samego siebie, dlatego myślę, że kolejne dyrekcyjne symbole, które warto przestudiować, wskazują na dużo mocnych, efektywnych wydarzeń w życiu tego zwykłego/niezwykłego (niepotrzebne skreślić) człowieka.

Powrócimy do tego w 2012.

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart

Rabat 5%

x