Ascendent w Baranie

Ascendent-w-Baranie-Baza-Ascendentow-Pro-Astro

Ascendent w Baranie to charakter żywy, gwałtowny, wojowniczy, niecierpliwy. Baran jest znakiem ognistym i kardynalnym. Inicjujesz więc wydarzenia spontanicznie i z werwą. Ludzie odbierają Cię jako wesołka i człowieka, który potrafi zaszaleć, dobrze się bawić i rozruszać towarzystwo. Ale kiedy się zezłościsz – nie masz sobie równych w rozładowaniu emocji. Baran złości się co prawda intensywnie, ale szybko też mu ta złość przechodzi.

Posiadasz zapał dla nowych idei i planów. Masz w sobie ducha przedsiębiorczości i inicjatora. Potrafisz bronić swoich zamierzeń z dużą stanowczością, nie oglądając się na ich braki i niedociągnięcia. Jeśli chcesz zobaczyć rezultaty swoich zamierzeń, musisz wykazać się większą cierpliwością. Okazujesz dużo radości życia i optymizmu. To położenie Ascendentu często świadczy o operatywności w życiu oraz sporej aktywności. Mars, władca znaku Barana, jest władcą Twojego horoskopu. Sprawdź gdzie znajduje się Mars w Twoim horoskopie, aby interpretacja była pełniejsza.

Mars – władca Ascendentowego Barana

Masz Ascendent w Baranie, ale coś Ci nie pasuje? Wiele powie o Tobie położenie Marsa w Twoim horoskopie. Koniecznie sprawdź w jakim jest znaku, domu oraz jakie tworzy aspekty z innymi planetami. Mars jest władcą Twojego horoskopu i będzie symbolizował jakim typem Barana Ascendentowego jesteś oraz w jakim obszarze życia te cechy najlepiej spożytkować. Możesz powiedzieć: „och, nieprawda, jak tak wcale nie wojuję, astrologia nie działa”. Jeśli przemknęło Ci to przez myśl, sprawdź czy czasem nie masz Marsa w znakach, które z natury nie są aż tak energetyczne jak Ty, np. w Rybach, Byku, czy Raku. Może być też taka sytuacja, że Mars jest w koniunkcji z Saturnem i zanim coś zrobi, to się najpierw mocno zastanowi.

Jaki jeszcze jest Ascendent w Baranie?

Rwiesz się do przewodzenia innym, ale czasem zryw do walki jest ważniejszy, niż idea, o którą walczysz. Dobrze mieć blisko siebie kogoś, kto ukierunkuje Twoją żywiołową naturę na osiągnięcie celu. Potrafisz świetnie inicjować i poderwać innych do działania, ale trudno Ci wytrzymać dłużej przy jednym celu.

Silna indywidualność utrudnia Ci podporządkowanie się innym. Masz w sobie ducha odważnego wojownika lub nieugiętej amazonki. W kontaktach z ludźmi cechuje Cię namiętność, niecierpliwość i dominacja. Najpierw działasz, a potem dopiero pomyślisz.

W Twoim horoskopie jest podkreślony znak Barana, co można wykorzystać w dynamicznych zawodach, wymagających ruchu (np. sportowiec, akwizytor). Wiele osób prowadzących własne biznesy mają również Ascendent w Baranie. Uważaj jednak, bo to położenie Ascendentu sygnalizuje, że w pośpiechu umyka Ci wiele szczegółów oraz, że nie wszystko dokładnie analizujesz. Pamiętaj, by czasem zrobić sobie małą przerwę w pracy i sprawdzić, czy dostrzegasz wszystkie potrzebne aspekty sprawy lub projektu.

Baza Ascendentów – Baran

Zerknij do fotek poniżej. Zgromadziłam na swoim Pintereście osoby z Polski i z zagranicy, które mają Ascendent w Baranie. Czy widzisz jakieś podobieństwa między nimi? Sądzisz, że coś ich łączy? Czy Marta Żmuda Trzebiatowska mogłaby zagrać Halinę Poświatowską? 🙂

Swój Ascendent możesz sprawdzić na stronie astro.com lub napisz do mnie, to obliczę go dla Ciebie.

Ascendent w Baranie – wygląd, znane osoby:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart

Rabat 5%

.

x