Ascendent w Byku

Ascendent-w-Byku-Baza-Ascendentow-Pro-Astro

Ascendent w Byku to charakter uczciwy i godny zaufania. Byk jest znakiem stałym, w żywiole ziemi. Dążysz więc do stabilizacji swoich spraw, w tym również spraw finansowych. Masz dużą wrażliwość na piękno przyrody, w jej otoczeniu nabierasz sił i wewnętrznego spokoju. Jesteś osobą spokojną, życzliwą i łagodną, ludzie odpoczywają w Twoim towarzystwie. Mówią, że czują się przy Tobie bezpiecznie. To dlatego, że roztaczasz wokół siebie atmosferę pokojowości, porządku i opanowania. Twoje ruchy są staranne i nieśpieszne, często bardzo harmonijne, w jakimś sensie estetyczne dla oka, ale nie przesadzone. Lubisz taniec, śpiew, teatr, doceniasz piękno sztuki i designu.

Starasz się dobrze wyglądać, lubisz dobrej jakości ubranie, choć w ostatnich latach może to być coraz częściej etyczna, ekologiczna i odpowiedzialna moda. W kontaktach z innymi cechuje Cię stałość, stabilność, zmysłowość oraz silna potrzeba bliskości i bezpieczeństwa. Jeśli się przyzwyczaisz do jakiegoś miejsca: np. sprzedawca na bazarku, fryzjer, kosmetyczka, bądź dobra knajpa – spełnią Twoje oczekiwania, można liczyć na Twoją lojalność i wierność jako klienta. Wenus, włada znakiem Byka, jest też władcą Twojego horoskopu. Sprawdź gdzie znajduje się Wenus w Twoim horoskopie, aby interpretacja była pełniejsza.

Wenus – władczyni Ascendentowego Byka

Masz Ascendent w Byku, ale coś Ci się nie zgadza? Wiele powie o Tobie położenie Wenus w Twoim horoskopie. Koniecznie sprawdź w jakim jest znaku, domu oraz jakie tworzy aspekty z innymi planetami. Wenus jest władczynią Twojego horoskopu i będzie symbolizowała jakim typem Byka Ascendentowego jesteś oraz w jakim obszarze życia te cechy najlepiej spożytkować.

Możesz powiedzieć: „och, nieprawda, jak wcale nie mam w sobie tyle spokoju, astrologia nie działa”. Jeśli przemknęło Ci to przez myśl, sprawdź czy czasem nie masz Wenus w znakach, które z natury nie są aż tak spokojne jak Byk, np. w Baranie, czy Strzelcu. Może być też taka sytuacja, że Wenus jest w koniunkcji z Marsem w Baranie i kiedy coś Cię podkręci – z Byczego spokoju nici.

Dlatego warto zwrócić uwagę na położenie Wenus podczas szczegółowej analizy horoskopu. To podejście dostarczy ważnych informacji o naszym charakterze, zachowaniu i podejściu do życia. Nie musimy być jedynie materialistycznymi hedonistami, jak często to przypisuje się Ascendentom w Byku. Nasza konfiguracja Wenus może wskazywać na bardziej romantyczne, artystyczne, ciepłe i uczuciowe podejście do życia.

Dobra znajomość horoskopu może być bardzo pomocna w zrozumieniu swojego charakteru i predyspozycji oraz pomóc w podjęciu decyzji dotyczących kierunku w życiu. Jeśli chcesz zamówić własną interpretację horoskopu, zajrzyj do mojego sklepu astrologicznego i wybierz horoskop urodzeniowypredyspozycje zawodowe lub inną wersję, której potrzebujesz. Dzięki temu otrzymasz profesjonalną i spersonalizowaną interpretację, która pozwoli Ci lepiej zrozumieć swoje predyspozycje i podejmować właściwe decyzje w swoim życiu. A jeśli chcesz nauczyć się interpretacji horoskopu, zapisz się na kurs astrologiczny.

Jaki jeszcze jest Ascendent w Byku?

Bywasz potwornym uparciuchem. Z powodu uporu niechętnie przyjmujesz do serca uwagi na swój temat, chyba że pochodzą one od najbliższych lub osób, które bardzo podziwiasz. Do wprowadzania rzeczywistych zmian dojrzewasz powoli i aby je wprowadzić w swoje życie, musisz naprawdę mocno poczuć, że warto. Czasem bywa, że zmiany same następują i czujesz się wtedy mocno „pod presją”. Odczuwasz dużą niechęć do osoby, która próbuje Cię poganiać lub zmieniać na siłę, bez racjonalnych, przekonujących Cię argumentów. Masz w sobie ogrom cierpliwości. Jednak kiedy coś naprawdę Cię zdenerwuje i wyprowadzi z równowagi, trudno Ci się potem uspokoić i potrzebujesz czasu, relaksu, spaceru lub przyjemnej kąpieli, aby zregenerować siły i odpuścić napięcie.

Powierzoną Ci pracę wykonujesz z oddaniem, niezwykle wytrwale, ale po swojemu i we własnym tempie. Bywa, że stawiasz wokół siebie racjonalny mur, przez który trudno przebić się osobom spoza Twojego bliskiego otoczenia. Ciężko Ci zabrać się do pracy, ale kiedy już to zrobisz potrafisz niezmordowanie pracować cały dzień i noc, aż dopełnisz dzieła. Szukaj pracy, która Ci naprawdę odpowiada, którą możesz się delektować, w której będą szanować Twój rytm oraz profesjonalizm. Masz zmysł biznesowy, intuicję finansową. Czujesz wprost niechęć do spraw, które Ci się nie opłacają. Lubisz dopinać sprawy na ostatni guzik, ale potrzebujesz czasu na zastanowienie i rozpęd. Pod presją czasu, możesz wydawać się wręcz leniwcem i otrzymać krytyczne uwagi od otoczenia. Jednak Ci, którzy wiedzą o Tobie więcej, powierzą Ci z zaufaniem swoje sprawy. Zadbaj, aby na Twoim biurku stał kwiatek lub inna ozdoba, która będzie cieszyć Twoje oko.

Baza Ascendentów – Byk

Zerknij do fotek poniżej. Zgromadziłam na swoim Pintereście osoby z Polski i z zagranicy, które mają Ascendent w Byku. Czy widzisz jakieś podobieństwa między nimi? Sądzisz, że coś ich łączy? Jakie cechy wyglądu lub zachowania dadzą się uchwycić u tych osób?

Swój Ascendent możesz sprawdzić w kalkulatorze astrologicznym na mojej stronie (po polsku) lub na stronie astro-seek.comastro.com (po angielsku). Jeśli nie wiesz jak, zostaw komentarz lub napisz do mnie, to obliczę go dla Ciebie.

Ascendent w Byku – wygląd, znane osoby:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart

Rabat 5%

.

x