astrolog-olga-gieraga-strona-pro-astro

Nowa strona Pro Astro – co się zmieniło?

Gołym okiem widać, że jest nowa strona Pro Astro i zmieniło się prawie wszystko 🙂 Ale co konkretnie?

 1. Treści na blogu, które tworzyłam od 2007 roku, pozostawiłam bez zmian. Wkrótce pojawią się nowe wpisy, bo na nowej platformie będzie mi wygodniej i szybciej dodawać publikacje. Nowa wersja strony prowokowana była od dłuższego czasu chęcią podzielenia się wiedzą, którą zdobywam i zachęcenia do pogłębiania jej przez moich Czytelników oraz Klientów. No i stało się! jest!
 2. Na nowej stronie Pro Astro jest okienko do szybkiego kontaktu, które umożliwia bezpośredni kontakt ze mną na czacie, jeśli jestem akurat dostępna lub wysłanie szybkiej wiadomości z zapytaniem, którą otrzymam mailem. Na wysłane wiadomości odpowiem natychmiast, kiedy będzie to tylko możliwe.
 3. Jeśli wolisz wysłać do mnie maila, można też oczywiście wysłać wiadomość poprzez formularz kontaktowy, wpisując swój mail oraz temat.
 4. Strona jest responsywna. Mobilna wersja strony umożliwi sprawne użytkowanie jej na smartfonach i tabletach oraz wygodne zakupy w sklepie z telefonu.
 5. Jest bezpieczniej. Nowa strona Pro Astro ma certyfikat SSL (Secure Socket Layer), który zapewnia poufność danych oraz bezpieczeństwo dla płatności internetowych.
 6. Szybkie płatności w sklepie astrologicznym, obsługiwane są przez system TPay. Można więc płacić za zamówienie bezpośrednio ze strony, korzystając z najróżniejszych możliwości.
 7. W sklepie można stworzyć swoje konto użytkownika i mieć dostęp do historii zakupów oraz podgląd procesu realizacji zamówienia.
 8. Można również skorzystać z opcji dodania usług do “ulubionych” serduszkując je. Umożliwia to sprawne korzystanie ze sklepu i szybszy dostęp do usług, którymi się interesujesz.
 9. W sklepie można sortować usługi oraz przeglądać je kategoriami, co znacznie usprawniło przeglądanie oferty oraz składanie zamówień.
 10. Korzystając z czerwonego okienka w prawym marginesie “Rabat 5%” – możesz zapisać się do mojego newslettera astrologicznego. Otrzymasz rabat w wysokości 5% na wszystkie usługi w sklepie.
 11. Jeśli w poprzedniej wersji strony przyznałam Ci rabat, napisz do mnie, a podam Ci kod rabatowy do wykorzystania. Rabaty, które były dostępne w poprzedniej wersji strony, obowiązują na nowej stronie wyłącznie do końca 2021 roku.
 12. Baza Ascendentów. Postanowiłam chwilowo zawiesić starą wersję Bazy Ascendentów, ze względu na bezpieczeństwo danych oraz prawne uwarunkowania dotyczące tworzenia takiej bazy. Napisałam o tym w zakładce Baza Ascendentów w górnym menu. Będę czekać na ochotników, którzy pomogą mi stworzyć nową wersję bazy. A tymczasem zrobiłam przekierowania do moich tablic na Pintereście. Myślę, że pomogą w dalszym ciągu przyglądać się zależnościom między Ascendentem, a wyglądem zewnętrznym i stylem zachowania się oraz prezentacji.

Jeszcze pracuję nad stroną, zarówno pod względem technicznym, jak i merytorycznym. Jeśli zauważysz jakiś błąd, proszę napisz do mnie. Dziękuję za pomoc! 🙂

ankieta-nowa-strona-pro-astro

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart

Rabat 5%

x